יוביסופט (Ubisoft) פרסמה את רשימת הכותרים שיהיו זמינים כחלק ממנוי +Uplay. כך ביום השקת השירות, למנויים תהיה גישה למשחקים חדשים כמו Watchdogs: Legion, Far Cry: New Dawn, The Division 2 ו-Assassin's Creed: Odyssey לצד פנינים ישנות יותר כמו: Beyond Good and Evil, Prince of Persia: The Forgotten Sands.

רשימת המשחקים של +Uplay מונה כ-100 כותרים המהווים חלק נרחב מהקטלוג של החברה. ביניהם ניתן למצוא את כותרי הדגל של החברה עם כל המשחקים בסדרת Assassin's Creed, עשרות משחקים החתומים תחת סדרת Tom Clancy’s ומרבית המשחקים בסדרות כמו Far Cry, Might and Magic, Rayman ועוד. לצד משחקים קטנים יותר כמו Uno ו-Child Of Light.

כחלק מההטבות הניתנות בשירות ישנה האפשרות לשחק במשחקים חדשים לגמרי לפני תאריך היציאה הרשמי וכן חלק מהמשחקים אף יהיו זמינים להורדה בגרסה מיוחדת או מורחבת אשר כוללת חלק או את כל תוספות דיגיטליות הניתנות להורדה (DLC).

השקת +Uplay נקבע ל-3 בספטמבר למשתמשי המחשב האישי או Stadia, שירות הזרמת המשחקים של גוגל (Google), בתשלום חודשי של 15 דולר. מנויים חדשים אף יוכלו להתנסות בשירות למשך 30 יום ללא עלות.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.