אפל, כידוע, היא חברת המחשבים היחידה בעולם המתעקשת למכור את מוצריה בעצמה, בחנויות ה-Apple Store שהפכו כבר מזמן לשם דבר בתחום השופינג הטגנולוגי. אך נראה שלא כולם אוהבים במיוחד את הרעיון: ביום שישי האחרון הגיעו שלושה צעירים גרמנים לחנות חדשה של החברה בהמבורג והדביקו על צידה את לוגו מערכת ההפעלה Windows של מייקרוסופט.

החנות המדוברת, הממוקמת ברחוב "יוּנְגְפֶרְנְשְטִיג" ("טיילת הבתולות") בעיר הצפונית, נמצאת בימים אלה בבנייה, וכמו כל מוצר של אפל שעדיין אינו מוכן נשמר קיומה בסוד. אך אתרי הטכנולוגיה הגרמנים, שקישרו בין קיר-החזית השחור שהוצב לפני הבניין למספר הצעות עבודה חסר תקדים של אפל הרשומות באזור, הבינו כי במקום תיפתח בחודשים הקרובים אחת מחנויות אפל הגדולות בעולם.

שלושת המשחיתים, המשתייכים לארגון המתקרא ".Wav Collective", הופיעו מחוץ לחנות כאשר שניים מהם מחופשים לעובדי בניין והשלישי מצלם אותם, הציבו סולם לצד קיר המסתור, הדביקו ברומו ארבע פיסות צבעוניות היוצרות את סמל מערכת ההפעלה של המתחרה השנואה על סטיב ג'ובס ועזבו את המקום. לא ברור מהי האג'נדה של הארגון הטרי או מהי הסיבה לבדיחה ה"אכזרית", אך יום לפני תחילתו של כנס WWDC של אפל, בו הערכות מדברות על הופעת פרידה של המנכ"ל האגדי, מדובר ללא ספק במתנת פרידה לא נעימה לאיש שהפך יצרנית מחשבים שולית לחברת הטכנולוגיה הגדולה בעולם.