שעוני Android Wear

יש תנועה מסוימת שמשתמשי שעונים חכמים מבצעים בלי להרגיש כמעט: גרירה של המסך כלפי מעלה כדי לבדוק אם יש הודעות חדשות, אולי הם פיספסו משהו. אבל החל בגרסה 2.9 של Android Wear הבדיקה תוכל להיות יותר ויזואלית והרבה יותר קצרה.

בפירוט עם השקת ה-SDK החדש ששחררה החברה, גרסה 2.2.0, היא הודיעה שהיא תצרף החל מהעדכון הבא למשתמשים, כאמור גרסה 2.9, נקודה קטנה שתופיע בקצה התחתון של השעון במקרה ויהיו הודעות/התראות שלא נקראו. הנקודה הזו תופיע בכל תצוגות השעונים כברירת מחדל, ואם להבין מהדברים, המפתחים גם יוכלו לבחור לבטל אותה לחלוטין.

עם זאת, במקרה כזה מפתחי התצוגות יצטרכו לבחור אפשרויות אחרות להציג סמן התראות נכנסות שטרם נקראו: הצגת מספר ההודעות שטרם נקראו במגירת המערכת, או הצגת מספר ההודעות שטרם נקראו בתצוגה עצמה בצורה שמתאימה לסביבה הוויזואלית.

עדיין לא ברור מתי Android Wear 2.9 יהיה זמין להתקנה, אבל לפחות גוגל ממשיכה לעדכן את המערכת באופן די קבוע, והשדרוג הנוכחי נראה קצת יותר משמעותי מתוספת הרקע בצבע שחור מלא שנכלל ב-Android Wear 2.8, ורק באופן חלקי.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.