אחד מהמשחקים הראשונים ל-PlayStation 3 היה משחק ראשון בסדרה חדשה לגמריי, בלעדית למותג ה-PlayStation, שנקראת Uncharted. מאז, משחקי הסדרה הפכו לחלק בלתי נפרד מה-PlayStation 3, ואף כבר הוכרז המשחק הרביעי בסדרה שיצא בשנה הבאה ל-PlayStation 4.

כעת, מכריזה החברה עד הגעת שלושה משחקי הסדרה הקודמים גם לבעלי ה-PlayStation 4 באוסף שנקרא Uncharted: The Nathan Drake Collection. באוסף נוכל למצוא את כל שלושת משחקי הסדרה הקודמים (Uncharted: Drake’s Fortune,Uncharted 2: Among Thieves ,Uncharted 3: Drake’s Deception) באיכות 1080p, בקצב של 60 פריימים לשניה ועם אפשרות לקבל גביעים עם הישגים חדשים וכן שיפורים גראפיים רבים נוספים. לרוכשי החבילה תהיה גישה, כפי שנאמר, לשלושת משחקי הסדרה הראשונים, אך רק למצב העלילה ולא לריבוי המשתתפים. אל דאגה, לרוכשי האוסף החדש מובטחת גישה לבטא של מצב ריבוי המשתתפים של Uncharted 4: A Thief's End, המשחק הרביעי בסדרה שיצא בשנה הבאה ל-PlayStation 4.

המשחק יהיה זמין באירופה ב-7 לאוקטובר ולאחר מכן יגיע גם לשאר העולם. המזמינים מראש יהנו מנשקים מוזהבים ועוד מתנות, בשעה שאלו שיזמינו מראש את העותק הדיגיטלי של המשחק יזכו ברקע דינאמי ל-PlayStation 4.