סדרת ה-Power של אולפון (Ulefone) התייחסה תמיד אל מכשירים עם סוללות גדולות יחסית, אבל הפעם כבר מדובר בקפיצה גדולה של ממש. החברה שחררה טיזר שמראה תמונה קדמית של מכשיר עם מספר חסר תקדים: 13,000, והכוונה היא ל-Power 5 אותו תציג החברה ב-MWC 2018 בסוף החודש, המכשיר שאמור להקנות לה את כתר הסוללה הגדולה ביותר.

כיום המכשיר עם הסוללה הגדולה ביותר הוא BL12000 של דוגי (Doogee) שלקחה את הכתר מידיה של אוקיטל (Oukitel), החברה שעשתה את השם שלה בזכות מכשירים שהציעו סוללות גדולות יותר מהממוצע בשוק. עם זאת, כמו במקרה של BL12000, גם ב-Power 5 כנראה יהיו בעצם אלה שתי סוללות שעובדות ביחד.

בכל מקרה זה הפרומו, זה המכשיר והוא אמור להגיע עם מסך בגודל 6 אינץ' ברזולוציית +FHD, עם המערכת על שבב Helio P23 של מדיה-טק (MediaTek) ועם 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.