לתחרות 'מי יציע ראשון טלפון עם תמיכה ב-5G' יש גם כמה סעיפי משנה. אולפון (Ulefone), לדוגמה, כבר טוענת לכתר הטלפון הקשיח הראשון שתומך ב-5G, והיא עושה זאת עם Armor 6 שלמעשה עוד לא ברור לגמרי מתי יושק בפועל, אם כי הוא ככל הנראה יגיע לשוק קודם כל עם תמיכה ב-4G.

הטלפון עצמו, שמבוסס על המערכת על שבב Helio P60 של מדיה-טק (MediaTek), כבר הוצג למעשה בחודשים לאחרונה בתערוכת Global Sources Electronics Show. התוספת היא שהחברה תשלב בתוכו את Helio M70 של מדיה-טק, עליו דיווחנו לאחרונה. כפי שסיפרנו, מדובר בשבב עצמאי לשילוב עם שבבים אחרים, והשילוב עם Helio P60 הוא בדיוק מה שבמדיה-טק כיוונו אליו.

Armor 6 מצויד במסך 6.2 אינץ' ברזולוציית +FHD. הוא יגיע עם סוללת 5,000 מילי-אמפר/שעה שתאפשר לעבוד זמן ארוך בשטח, עם 6/128 גיגה-בייט זיכרון, מצלמת סלפי בגודל 16 מגה-פיקסל וצמד מצלמות מאחור באבחנה של 21+13 מגה-פיקסל.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.