טוויטר

טוויטר (Twitter) הכריזה על גרסה חדשה לאתר שלה, בתצורתו השולחנית, שמציע מראה חדש אבל גם כמה תכונות חדשות, ולדבריה גם יהיה מהיר יותר. לפי החברה התכונות החדשות ששולבו בשירות פותחו עקב משוב ובקשות שהיא קיבלה ממשתמשים רבים.

אחת מהן היא האפשרות להוסיף סימניות לציוצים שרוצים לחזור אליהם מאוחר יותר, מסיבה כזו או אחרת. בנוסף המצב הכהה של השירות, כאמור בגרסת הדפדפן שלו, תציע כעת רקע עוד יותר כהה מאשר בעבר בדומה לרקע של האפליקציה הפועלת במצב זה. עוד דברים שאומצו מגרסת האפליקציה זה האפשרות 'לסייר' ולמצוא ציוצים מאנשים לא מוכרים לפי נושאים וכן אפשרות למעבר מהיר בין חשבונות – אפשרות שמנהלי דפים בוודאי ישמחו בגינה.

Image result for twitter new dark mode

העיצוב החדש של האתר מושק באופן מתגלגל, ולפי טוויטר הוא למעשה כבר נבחן במשך כמעט כשנה. אבל אם במהלך השנה הזו הנסיינים יכלו לבחור האם להשתמש בעיצוב החדש או הישן, כעת לאחר ההשקה ניתן יהיה להשתמש בעיצוב החדש בלבד – מה שייתכן ולא ימצא חן בעיני כל המשתמשים כי חלק מהדברים בעמוד הבית יחליפו מקומות.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.