כחלק מיוזמת 'הישארו בבית והצילו חיים' (StayHomeSaveLives#), המעודדת ריחוק חברתי כדי להילחם במשבר וירוס קורונה, גם אצל המפיצה סגה (Sega) החליטו להעניק משחק בחינם והפעם שחקני המחשב האישי יכולים להוריד את Total War: Shogun 2.

Total War: Shogun 2 צפוי להעביר שעות רבות בבידוד שכן מדובר במשחק אסטרטגיה שהושק ב-2011 המשלב אלמנטים של משחק אסטרטגיה בתורות ועריכת קרבות בזמן אמת המתרחש ביפן של המאה ה-16. מדובר באחד מהמשחקים המוערכים בסדרה אשר זכה לציון ממוצע של 90 באתר Metacritic.

את המשחק ניתן להוריד כבר עתה, אך כדאי למהר שכן זה מוענק בחינם רק עד יום שישי ה-1 במאי בשעה 8 בערב שעון ישראל. לאחר מכן אלו שהורידו את המשחק או הוסיפו אותו לספרייה יוכלו ליהנות ממנו לתמיד. בנוסף, גם ההרחבות של המשחק זמינות בהנחה משמעותית של 75 אחוז.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.