לאחר השקה מוצלחת ב-CES, נחשפה היום באירופה הגרסה האחרונה של סדרת dynadock החדשנית והפופולארית, עם שיפורים משמעותיים לסדרה, כגון קישוריות USB 3.0. כאחד מפתרונות העגינה המוקדמים ביותר מסוגה, כוללת Toshiba dynadock U3.0 ארבע כניסות USB 3.0, שתי כניסות USB 2.0 נוספות, וכן כניסות HDMI, 5.1 audio, Ethernet ו-DVI-I. dynadock™ U3.0 מציעה חיבור ק של המחשב הנייד שלך לציוד PC היקפי כגון צגים, עכבר, מקלדת, מערכת שמע, מדפסת וכונן דיסק קשיח חיצוני – וכל זאת באמצעות חיבור כבל אחד בלבד. הודות לעיצוב האלגנטי והקומפקטי דמוי המגדל שלה, מתאימה Toshiba dynadock U3.0 לכל סוג של הרחבת מכשיר, ומעניקה מקום עבודה מאורגן, מסודר, גמיש וארגונומי. dynadock™ U3.0 תהיה זמינה באירופה במהלך הרבעון הראשון של 2012 בהתאם למדינה.

Toshiba dynadock U3.0 כוללת לא רק כניסות USB 3.0 אלא גם, בתור אחת הראשונות מסוגה, היא מציעה גם קישוריות HDMI להעברת נתונים דיגיטליים. יחד עם תצוגת HD על שני צגים התומכת ברזולוציה של עד 2048 x 1152 וכניסת 5.1 audio, היא מציעה את רמות הווידיאו הגבוהות ביותר ואיכות מרשימה של צליל היקפי. כל המאפיינים האלה מאפשרים ל- dynadock U3.0 לנצל את מלוא הפוטנציאל של המחשבים הניידים מהדור האחרון. במקביל, היא תואמת גם להתקני USB 2.0 ישנים יותר. הודות לטכנולוגיית Toshiba USB Sleep-and-Charge המשולבת בה, משמשת dynadock™ U3.0 גם כתחנת טעינה נוחה להתקנים ניידים.

קרא עוד:  אחרי שהשיקה מחדש את Galaxy Fold, סמסונג ביטלה את כל ההזמנות המוקדמות

על-ידי חיבור של כבל אחד בלבד מאפשרת dynadock™ U3.0 שליטה מיידית בכל ההתקנים המחוברים. עם תמיכה בצגים מרובים היא מקלה על ריבוי משימות, לדוגמה הצגת מספר מסמכים כל אחד על הצג שלו, ובמקביל שמירה על צג אחד להזרמת וידיאו. בבית, יכולה dynadock™ U3.0 לשמש בתור תחנת עגינה מרכזית למחשבים ניידים לחיבור קל למערכת הבידור הביתית הכוללת לדוגמה טלוויזיית HD ומערכת surround 5.1 – ולאפשר חוויית מולטימדיה מרשימה.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.