טושיבה מכריזה על ה-Tecra A50, התוספת האחרונה לסדרת המחשבים הניידים Tecra המיועדת לאנשי עסקים. מחשב נייד זה, עם צג בגודל 39.6 ס"מ (15.6 אינץ'), מגיע עם טכנולוגיית המעבדים המתקדמת ביותר של Intel® ומצויד במגוון כוננים קשיחים מהירים, כולל כוננים היברידיים1 וזיכרון SSD. ה-Tecra A50, המתוכנן ומיוצר לשימוש אינטנסיבי, עמד בהצלחה במבחני עמידות מפרכים. בנוסף, המערכת מלאה במאפיינים המשפרים את האבטחה והאמינות. דגם Tecra A50 החדש יהיה זמין באירופה במהלך הרבעון השלישי של 2013.

שקט נפשי
"סדרת המחשבים הניידים Tecra של וטושיבה מחייבת אותנו לשמור על המסורת – במיוחד בחברות בינוניות וגדולות", אמר מאט מקדאוול, מנהל השיווק של חטיבת המוצרים והשירותים הדיגיטאליים ב-Toshiba Europe GmbH. "ב-Tecra A50 החדש אנו ממשיכים להקדיש את תשומת הלב הן לעצמת מחשוב והן לאמינות המוצר. העמידות של השלדה יחד עם כלי האבטחה המתקדמים יעניקו שקט נפשי הן למחלקת ה-IT והן למשתמשים. עובדי משרד וגם אנשי עסקים המרבים בנסיעות ייהנו מהגישה המהירה למסמכים וביצועי המחשוב החזקים שה-Tecra A50 מציע".

קישוריות נרחבת
ה-Tecra A50הוא מחשב נייד אידיאלי למשתמשים עסקיים הדורשים מחשב נייד אמין עם שימושיות מקיפה. דגם Tecra חדש זה מגיע עם מגון רחב של ממשקי קישוריות להעברת מידע קווית ואלחוטית. ניתן לחבר את ה-Tecra A50 בקלות לשולחן במשרד מכיוון שהוא מצויד בחריץ ייעודי לתחנת עגינה. כאשר משתמשים בו יחד עם Toshiba Hi-Speed Port Replicator III האופציונאלי, מקבל המחשב הנייד שישה שקעי USB נוספים, מהם ארבעה שקעי USB 3.0, המאפשרים העברת מידע מהירה בין אביזרים היקפיים חיוניים כגון התקני אחסון חיצוניים וחיבור קל לעכבר או מקלדת שולחניים. Hi-Speed Port Replicator III מגיע גם עם חריץ LAN מורחב לחיבור מיידי לרשת של החברה ומגוון שקעי וידיאו שתומכים בחיבור לצג שולחני גדול. בנוסף, Intel® Wireless Display מאפשר למשתמשים להעביר קבצים באופן אלחוטי מהמחשב הנייד לצג HD תואם. כך ניתן להקרין מצגות עסקיות בצורה נוחה על גבי מסך גדול.

קרא עוד:  החל בינואר: בקשות להצגת התראות מאתר לא יקפצו לכם יותר מול העיניים ב-Firefox

כלי אבטחה מתקדמים
במונחי עמידות ואמינות, עבר ה-Tecra A50 מבחנים עמידות מואצים (Highly Accelerated Life Tests (HALT)) על-ידי TÜV Rheinland®, מכון בדיקה עצמאי ידוע בגרמניה. במבחנים הפגין המחשב עמידות להפלה פתאומית מגובה של עד 76 ס"מ. לוח המקשים עמיד בפני נוזלים1, כך ששפיכה בשוגג של כוס קפה לא תוביל באופן אוטומטי לאובדן נתונים. כלי אבטחה מתקדמים שומרים על הנתונים המאוחסנים בדגם Tecra החדש, לדוגמה באמצעות כונן HDD בעל הצפנה עצמית (Self Encrypting Drive (SED)) וכן יחידת Trusted Platform Module (TPM). המשתמשים יכולים להיכנס למחשב הנייד שלהם באמצעות קורא טביעות האצבעות, וכך למנוע גישה על-ידי גורמים בלתי מאושרים למידע עסקי קריטי. התפקוד נגד גניבה (Anti-Theft) מקטין עוד יותר את הסכנה של שימוש לא רצוי. והודות ל-Intel® Active Management Technology (AMT), מקבלים המשתמשים המקצועיים הניידים המצוידים ב-Tecra A50 באופן שוטף את העדכונים האחרונים של המערכת, מכיוון שמחלקת IT יכולה בקלות לנטר, לתחזק, לתקן ולשדרג את המחשבים האלה באופן אלחוטי.

Satelite Pro A50
טושיבה מתכוונת גם להשיק את ה-Satellite Pro A50, מחשב עסקי עם מפרט דומה מאוד לזה של ה-Tecra A50, המיועד לאנשי מקצוע עצמאיים ועובדים של חברות קטנות יותר. ניתן לחבר את ה-Satellite Pro A50 באמצעות שקע USB 3.0 לתחנת עגינה אוניברסאלית כגון Toshiba dynadock™ V3.0 שהושקה לאחרונה.

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.