נויס, גרמניה, 15 בפברואר 2011 – Toshiba Computer Systems, חטיבה של חברת Toshiba Europe GmbH , חשפה היום את הכוננים הקשיחים החיצוניים STOR.E ART 4 עם טכנולוגיית SuperSpeed USB (USB 3.0), להעברת נתונים סופר-מהירה עם קצב העברה של עד 5 ג'יגהביט לשנייה. הכוננים הקשיחים החיצוניים בעלי העיצוב הזורם יהיהו זמינים במהלך הרבע הראשון של 2011 ברחבי אירופה, המזרח התיכון ואפריקה.

טושיבה מזינה את שוק ה- USB 3.0

"USB 3.0 יהפוך למאפיין סטנדרטי בעולם המחשבים העתידי. טושיבה זיהתה מגמה זו בשלב מוקדם ומשיקה לא רק כוננים קשיחים אלא גם מחשבים ניידים המשתמשים בטכנולוגיית העברת נתונים SuperSpeed", אמר מרקו פרינו, מנכ"ל חטיבת המוצרים הדיגיטליים באזור EMEA של Toshiba Computer Systems. כשהמשתמשים מאחסנים יותר ויותר קסצים גדולים כגון וידיאו, קטעי מוסיקה ותמונות, הם דורשים חיבור נתונים מהיר בין מדיית הגיבוי לבין המחשב. USB 3.0 מציע קצב נתונים של עד 5 ג'יגהביט לשנייה. התאימות עם תקן USB 2,0 מבטיחה שמחשבים התומכים רק ב-USB 2.0 יכולים גם לעבוד עם STOR.E ART 4.

טכנולוגיית גיבוי והגנה באמצעות סיסמה כלולים

STOR.E ART 4 מגיע כשהוא טעון בתוכנת NTI® Backup Now EZTM, ומאפשר למשתמשים לארגון בקלות את שגרת הגיבוי שלהם. תוכנת NTI® Backup Now EZTM מעניקה יכולות גיבוי הניתנות להתאמה מלאה, כולל אפשרות לגבות תיקיות מסוימות או סוגי קבצים מסוימים ולבצע גיבוי של המערכת. בנוסף, הגנה מלאה באמצעות סיסמה עם קידוד נתונים של עד 256 ביט מונעת גישה בלתי רצויה לנתונים.

קרא עוד:  אלה המשחקים החינמיים למנויי Xbox Live ו-PlayStation Plus לחודש אוגוסט

מעוצב כדי להעניק מגע אישי לאחסון

STOR.E ART 4, הזמין במגוון של שלושה דגמים עם דגשי עיצוב באדום, כחול ולבן על רקע שחור מבריק, מעניק ללקוחות אפשרות לבטא את סגנונם האישי. הוא מעניק קיבולת של עד 1 TB. הודות למימדים הקטנים ולמשקל הקל של פחות מ-190 גרם, לקצוות המצופים בגומי, אספקת מתח באמצעות חיבור ה-USB וחיישן זעזועים מובנה המגן על הנתונים המאוחסנים על-גבי הדיסק במקרה של נפילה או זעזוע מקרי, מהווה STOR.E ART 4 פתרון אידיאלי לשימוש נייד. הוא מתאים גם לשימוש במקום קבוע, ומוסיף מגע אלגנטי להפליא לשולחן העבודה.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.