טושיבה הכריזה היום על שני רמקולים חדשים, TY-SP1EU  ו- TY-SP3EU. שני הרמקולים, המתוכננים לשימוש נוח במגוון מצבים – בין עם מדובר במפגש עם חברים או שיחת ועידה טלפונית חשובה – מציעים יציאת שמע ניידת להפליא.

איכות ועצמת צליל גבוהות למחשבים ניידים, סמארטפונים וטאבלטים

הרמקולים מסדרת TY-SP של טושיבה מתחברים בקלות לכל התקן תואם Bluetooth®1, ולהזרים מוזיקה או שיחות טלפון לצליל שמע צלול וחד. הן ה-TY-SP1EU וה-TY-SP3EU מאפשרים למשתמשים להשמיע את המוזיקה האהובה עליהם מהטאבלט שלהם, או מהאוסף הפרטי שלהם בסמארטפון, עם צליל ברור וחזק. בנוסף, כוללים שני הרמקולים שקעי כניסה line-in, כך שהמשתמשים יכולים להתחבר עם התקנים שאינם תואמי Bluetooth. רמת קישוריות ניידת זו מאפשרת למשתמשים לקחת את המסיבה לכל מקום, ולקבל צליל שמע איכותי בכל מקום.

TY-SP1EU – שיחות ועידה עם צליל ברור וחד

TY-SP1EU  מכיל מיקרופון מובנה בעל קליטה גבוהה, המתאים במיוחד לשיחות ועידה טלפוניות או שיחה אישית ללא שימוש בידיים. הקול הנכנס מושמע בצורה חזקה וברורה, ואילו הקולות היוצאים נקלטים ומוגברים כדי להבטיח שיחת ועידה צלולה לחלוטין. באמצעות ה-TY-SP1EU יכולים המשתמשים להושיב את כולם סביב השולחן ולוודא שהרעיונות של כולם נשמעים, בכל מקום – העיצוב הקומפקטי מקל על נשיאתו לכל מקום, ולהצבתו לשיחת ועידה ברגע שהגעת למקום.

מקרן הבס המובנה מייצר רמות בס מעולות, כך שבשילוב עם העיצוב הנייד, ניתן להשתמש ב-TY-SP1EU בכל מקום, כגון פיקניק, קמפינג, על החוף או סתם בבית.

קרא עוד:  סקירה: JLab Studio - אוזניות בסיסיות המציעות איכות שמע מפתיעה

ה-TY-SP1EU הזמין בצבע לבן קרח שוקל 100 גר' בלבד, והסוללה שלו מספיקה לכ-8 שעות2, מאפשרת פעולה של עד 8 שעות2, מה שהופך אותו להתקן הרמקולים הנייד המושלם.

TY-SP3EU – יכולת בס נפלאה

הרמקול הסטריאופוני 2.1 ערוצים ומגבר הבס 5 וואט של ה-TY-SP3EU מביאים את איכות השמע וההקרנה הניידת לרמות חדשות, והופכים אותו למתאים במיוחד לשיתוף קבוצות גדולות יותר של אנשים במוזיקה. האפקט הסטריאופוני מאפשר השמעה בשני ערוצים, לחוויית האזנה מעודנת יותר, ואילו צלילי הבס והעצמה של ה-TY-SP3EU מעניקים מוזיקה שמעוררת מסיבות. ה-TY-SP3EU מגיע בעיצוב מלוטש וקומפקטי, וזמין בגימור שחור מט או לבן. סוללה נטענת עם עד 10 שעות3 השמעה מאפשרת שימוש ממושך ביום ובלילה.

שליטה אינטואיטיבית ומהירה

כדי להשלים את השימושיות של מערך דגמים זה, כוללים שני הדגמים לחצני שליטה מהירה המתוכננים לאפשר למשתמשים שליטה מלאה בתפקודי השמע שלהם במספר לחיצות קטן. הלחצנים אינטואיטיביים ושימושיים להפליא, כך שניתן להשמיע מוזיקה, לעצור, לדלג או לבצע ולקבל שיחות מבלי להפריע למסיבה או לדיון העסקי שלך.

הרמקולים האלחוטיים הניידים TY-SP1EU ו-TY-SP3EU יהיו זמינים באירופה במהלך הרבעון הרביעי של 2013.

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה