טושיבה השיקה את Camileo X-Sports– מצלמת התנועה והספורט המתקדמת בעולם. המצלמה תוכננה ועוצבה לשמש ככלי עבודה למגוון משתמשים – משפחות, ספורטאים וחובבי אקסטרים ועד למצלמים רגעים משפחתיים בבית.

הגנה מירבית
Camileo X-Sports מוצעת עם כיסוי ייחודי המקנה הגנה מושלמת – עד 60 מ' מתחת למים, כך שתוכלו לצלם בכל תנאי מזג אויר. ללא הכיסוי, ל Camileo X-Sports בולם זעזועים עד לנפילה מ 1.5 מטר, כדי לאפשר לכם שקט נפשי, במקום בו מצלמות אחרות יכולות להינזק.

ידיים חופשיות עם השלט החכם
השלט החכם של ה-Camileo X-Sports תוכננן ועוצב להתלבש על מפרק היד, כמו שעון. משתמשים יכולים לשלוט בצילום מבלי להחזיק את המצלמה – כך שתתרכזו רק בפעילות שאתם עושים! השלט מצויד בתצוגת LED המראה את הסטטוס של המצלמה באמצעות מאור חכם ופשוט. השלט מאפשר לעבור ממצב וידאו לתמונה בשניה. גם השלם עמיד בפני מים – עד 3 מטרים, עם חיי סוללה של 5 שעות ומנגנון בלימת זעזועים בעת נפילה עד ל 1.5 מ'.

מגוון איבזורים
Camileo X-Sports היא מצלמת אקשן איכותית ומשתלמת, מלאה בערך מוסף באבזור הנלווה – ציוד קיבוע לאופניים, לקסדה, למשטחים מסוגים שונים. המצלמה יכולה להתקבע במקומות שונים גם על ידי הברגה (ערכת מצורפת). ניתן לרכוש אבזור נוסף – חצובה, רצועות אלסטיות ועוד..

קרא עוד:  יס השיקה שירות הפעלה קולית דרך השלט

הורדת תמונות ווידאו אלחוטיים
המצלמה מצוידת בחיבור WI-FI, וניתנת לחיבור גם על ידי אפליקציית TOSHIBA WI-FI CONNECT, שבאמצעותה ניתן לשלוט במצלמה דרך הטלפון או הטאבלט. לאפליקצייה תכונות ייחודיות, בינהן מציאת זווית צילום, זום אופטי, פליי-בק ועריכת סרטים ותמונות. האפליקציה מאפשרת העלאת תמונות לרשתות חברתיות או ל YOU TUBE  בלחיצת כפתור.

החל מ – 1299 ₪ – להשיג ברשתות הנבחרות.

*הודעה לעיתונות