ב-10 ביולי, 2008, ביחד עם שחרור הגרסא השנייה למערכת ההפעלה של האייפון (iPhone OS 2.0), שחררה אפל לציבור את חנות האפליקציות שלה, ה-AppStore. כחלק מחגיגות חצי העשור, הופכת אפל כמה אפליקציות, חלקן אפילו שוות במיוחד, לחינמיות לזמן מוגבל.

אפל לא שיחררה רשימה רשמית של האפליקציות, אך חלקם כבר זוהו והועלו לרשת ובין השמות ניתן למצוא את המשחק הקרבות הפופולרי Infinity Blade II,המשחק המפורסם של דיסני Where's My Water? אפליקציית עריכת מוזיקה מקצועית Traktor DJ הנמכרת ב-$19.99 ועוד.

זו הרשימה העדכנית:

בכנס ה-WWDC האחרון, טים קוק סיפר כי כיום ישנם בחנות למעלה מ-900,000 אפליקציות למערכת ה-iOS וכן 375,000 המותאמות לטאבלט האייפד ומתוכם 90 אחוזים מורדים כל חודש. על הכרזת האבן-דרך של 50 מיליארד ההורדות אפל חילקה פרס בסך של 10,000 דולר לרכישת אפליקציות בחנות לברנדון אשמור מאוהיו ארה”ב לפני כחודשיים, וגם חשפה את האפליקציות הפופולריות ביותר בכל הזמנים. WhatsApp היא האפליקציה הפופולרית ביותר בתשלום, מיד אחריה ניתן למצוא את Angry Birds במקום השני, Fruit Ninja במקום השלישי, Cut the Rope במקום הרביעי, ו-Angry Birds Seasons במקום החמישי.

קרא עוד:  בקרוב ב-Gmail: תיקון שגיאות וטעויות ניסוח אוטומטי באנגלית

עדכון: נוספו עוד מספר שמות לרשימה

תמונה: Hand holding Smartphone באדיבות Shutterstock