עוד פחות משבוע אמזון תקיים אירוע עיתונאים, שעל פי כל הערכות היא תחשוף את מכשיר ה-Kindle Fire הבא. לזכותם נאמר כי עד כה לא נתקלנו במידע לגבי המכשיר, אך היום השתנו נדברים כשאתר The Verge פרסם נתונים ראשונים וגם תמונות.

השורה התחתונה: יושקו שתי גרסאות – האחת בגודל 7 אינצ' והשנייה 10 אינצ' כשעל פי הדיווחים, המכשיר עבר עיצוב מחדש, נוספה לו מצלמה, מעבד חזק יותר, יציאת HDMI ועדיין ללא אפשרות להרחבת זיכרון פנימי. לא ברור האם התמונה המוצגת היא של ה-10 או ה-7 אינצ', וכלל נראה כי דגם ה-7 אינצ' היה בכותרות יותר ועליו אמזון לא תוותר כשגם המחיר ישחק פה תפקיד מרכזי, במיוחד לתחרות מול ה-Nexus 7 שנמכר כזכור במחיר התחלתי של $199.

עוד נאמר כי נוקיה תשתף פעולה עם אמזון, ותביא לראשונה את Nokia Maps אשר יחליפו את Google Mpas הנמצא בקינדל כיום, אולם לא ברור האם המכשיר יכלול גם מקלט GPS או רק ישתמש בתקשורת ה-WiFi כדי למצוא את מיקומו.

בתחום הקוראים האלקטרונים, אמזון מתכננת לחשוף קורא קינדל חדש עם מסך לבן לחלוטין המכונה “Paperwhite”, זאת כמענה לקורא הספרים האלקטרונים של ברנס אנד נובל, ה-Nook Simple Touch עם GlowLight.

את כל הפרטים נקבל באירוע ההכרזה אשר יתקיים ביום חמישי בשבוע הבא.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.