על רקע הסערה המתחוללת סביבה, וכשעתידה בשוק הטלפונים עוד לא ברור לגמרי, וואווי (Huawei) לאט עוצרת לשנייה, ולפי דיווח באתר הסיני IT Home, משפחת ה-Mate 30 בדרך ויש כבר תמונות לכאורה של הדגם שיוביל את הסדרה: Mate 30 Pro.

התמונות שמוצגות באתר מאשרות הדלפה קודמת של כיסוי של המכשיר החדש עם מבנה מאוד מיוחד של המצלמות מאחור: ל-Mate 30 Pro יהיו ארבע מצלמות מאחור וכמו ב-Mate 20 Pro הן יוצגו בתוך אזור מתוחם שצמח בגודלו בכ-50%, כשהמצלמות יחד עם המבזק מסודרים בצורת האות V, פחות או יותר. לפי השמועות המצלמות יציעו זום אופטי של 5x וזום דיגיטלי מרבי של 50x.

Image result for Mate 30 Pro

המסך מקדימה הוא נקי לחלוטין עם שוליים דקיקות עד מאוד מהצדדים ועם קימורי מסך, ועם מצלמות קדמיות שכמו ב-Galaxy S10 Plus של סמסונג (Samsung) מסתתרות מתחת לחריר כפול במסך, אם כי שבמקרה של המכשיר של וואווי הוא נמצא בצד שמאל. גם חיישן טביעות האצבע יהיה מתחת לתצוגה כצפוי.

לפי דיווחים קודמים מסך ה-AMOLED בדגם ה-Pro יהיה בגודל 6.71 אינץ' והוא אמור, לכאורה, להציע קצב רענון מהיר של 90 הרץ. המערכת על שבב תהיה Kirin 985, והחברה תשלב בו גם את מודם ה-5G שלה Balong 5000. הסוללה תציג נפח עבודה של 4,200 מילי-אמפר/שעה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.