הנבל החדש בסדרת Arkahm.

הדור הבא בסימן דחיות: הכותרים The Order 1886 ו-Batman Arkham Knight היו אמורים להיות מהכותרים הגדולים של קונסולות הדור הבא לעונת החגים של השנה נדחו לשנת 2015.

נראה כי עונת החגים של שנת 2014 תהיה עמוסה פחות בכותרים גדולים ששני כותרים: The Order 1886 ו-Arkham Knight נדחו אל תוך שנת 2015, בעוד The Order יחסר רק לבעלי ה-PlayStation 4, כותר איש העטלף הבא יחסר גם לבעלי קונסולת ה-Xbox One והמחשב האישי. הכותרים נדחו מאחר והמפתחים טוענים כי הם זקוקים לעוד זמן פיתוח על-מנת ללטש אותם, נראה כי למרות שקונסולות הדור הבא בארכיטקטורה דומה יותר למחשב-אישי וקלה יותר לפיתוח עדיין ניצבים בפני המפתחים אתגרים לא פשוטים.

הנבל החדש בסדרת Arkahm.

Arkham Knight הוא כותר באטמן השלישי המפותח על-ידי Rockstady, אולפן הפיתוח שהיה אחראי על זוג כותרי באטמן שהופיעו על-גבי קונסולות הדור הקודם והתקבלו באהדה על-ידי המבקרים והשחקנים יחדיו. בכותר החדש נלחם באטמן ב-Scarecrow ובנבל חדש מסתורי בשם Arkham Knight, הכותר אמור להיות גדול יותר מקודמיו והשחקנים אף יזכו לנהוג ב'בטמובייל' האגדי. The Order לעומת זאת הוא זיכיון חדש לגמרי של 'סוני' (Sony) המתרחש בלונדון הוויקטוריאנית בו בני האדם נלחמים בכח אפל, המשחק מציג גרפיקה מרשימה במיוחד ומיועד בלעדית לקונסולת ה-PlayStation 4.

הבאטמובייל

סרטון משחקיות מתוך The Order 1886

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.