גוגל (Google) ממשיכה בעדכון בשפת העיצוב של האתרים והשירותים שהיא מציעה, ולהתאים אותם כך שהם יידמו מבחינה חיצונית זה לזה. 'הקורבן' הנוכחי הוא הדפדפן כרום (Chrome) עבור שולחן העבודה הממוחשב.

עדכון הגרסה של הדפדפן לגרסה 29.0.1547.76m מקנה כעת לעמוד הבית שלו, או העמוד שמופיע בעת פתיחת כרטיסייה חדשה, מראה שדומה יותר מתמיד לזה של שירות הדואר שלה ג'ימייל (Gmail). בנוסף, אם בעבר בעת פתיחת הדפדפן לראשונה שורת החיפוש הייתה נפתחת בדף נוסף מעבר לדף הבית, עבור מי שבחר להציג את דף הבית כברירת מחדל, כעת שורת החיפוש הפכה לחלק בלתי נפרד מדף הבית, והיא תוספת חלק משמעותי מאוד ממשאבי המסך.

בגלל שורת החיפוש של גוגל, התמונות המייצגות את שמונת האתרים השכיחים ביותר של המשתמש הוקטנו בהרבה, והן מוצגות מתחת לשורת החיפוש. אלמנט גרפי נחמד שנוסף הוא הצגת הצלמית של האתר באמצי החלק התחתון של כל תמונה מייצגת שכזו.

שורת תפריט חדשה בקצה העליון מאפשרת לעדכן את פרטי המשתמש, להחליף משתמשים, לשלוח הודעה לדף האישי ב-+Google, לראות את היישומים המותקנים, לגשת לג'ימייל, לחפש תמונות ולעבור לדף האישי ב-+Google.

בסך הכל העיצוב נקי מאוד ומסודר, ונראה כמו דף ראשי של מערכת הפעלה יותר מאשר רק דפדפן.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.