מצלמת האקסטרים הפופולרית משתדרגת: חברת GoPro הציגה היום שלישיית דגמים חדשה לסדרת ה-Hero, כאשר הקדימה את ההשקה שהייתה צריכה להתרחש בחודש אוקטובר.

המצלמות החדשות מצוידות בחיישן איכותי יותר, מעבד חזק יותר ויכולת צילום משופרת, שלדברי החברה המצלמה מסוגלות להפיק תמונות איכותיות טובות מבעבר. המצלמה עברה שינוי עיצובי קל וכן מעתה מסך המגע מובנה בתוכה. מערכת הקול שופרה ומאפשרת לכידת סאונד באיכות גבוהה עם טווח דינאמי כפול מהדגם הקודם. גם השליטה במצלמה שופרה, וכעת היא תומכת בקישוריות Bluetooth יחד עם תפריט משופר בתצוגה הקדמית.

go pro hero-front-otherהחזקה בחבורה היא GoPro HERO4 Black, וכפי ששמענו כבר בשמועות, לראשונה היא מביאה צילום וידאו 4K ב-30 פריימים לשנייה, מה שמעיד על שיפור ביכולת ובביצועים שלה בהשוואה לדגם הקודם שסיפק 15 פריימים לשנייה. למצלמה חיישן 12 מגה פיקסל, ומלבד צילום וידאו ב-4K היא מסוגלת גם לצלם ב-2.7K ב-50 פריימים לשנייה ו-1080p ב-120 פריימים לשנייה ומגיעה עם שלל האביזרים והכיסוי חסין למים עד לעומק של 40 מטרים. מחירה יעמוד על 499 דולרים.

מי שיכול להסתפק בצילום וידאו 4K ב-15 פריימים לשנייה (או 2.7K ב-30 פריימים לשנייה או אפילו 1080p ב-60 פריימים לשנייה), יוכל לרכוש את דגם ה-HERO4 Silver במאה דולרים פחות ($399), אך לזכות גם במסך מגע המובנה בתוכה.

קורצת לסינים
לראשונה, GoPro מציגה גם דגם מוזל, ה-GoPro HERO אשר תציע צילום וידאו ב-1080p ב-30 פריימים לשנייה או 720p ב-60 פריימים לשנייה ותוצע במחיר של 129 דולרים בלבד. זאת כפי הנראה, כתחרות לדגם ה-SJ4000, מצלמת האקסטרים הסינית המוצעת במחיר זול אף יותר ונחשבת לפופולרית גם היא.

קרא עוד:  הדור השני לאוזניות AirDots Pro של שאומי מציע זמן סוללה של 14 שעות

כל הדגמים יושקו החל מ-5 לאוקטובר ויגיעו גם לישראל ברשת באג החל ממחיר של 699 שקלים לדגם ה-HERO ועד 1,999 שקלים לדגם ה-SIlver ו-2,599 שקלים לדגם ה-Black.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.