וויוו (Vivo) ממשיכה להראות שיש לה כוונות להיות החברה המפתיעה גם השנה. היא הראשונה להכריז, לקראת מונדיאל 2018 שייערך הפעם ברוסיה, על מכשיר בעיצוב מיוחד לקראת המשחקים. תכירו את X21 FIFA World Cup Extraordinary Edition מכשיר שיושק במהדורה מוגבלת בצבעי כחול ואדום עם עיצוב מיוחד במינו לגב, ועם הלוגו של המשחקים.

מעבר לעיצוב מדובר ב-X21 UD, המכשיר עם מסך ה-6.28 אינץ' וחיישן טביעות האצבע של החברה שהושק בתחילת השנה. כמו חברו 'הוותיק' הוא יגיע עם Snapdragon 660 ועם 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה ועם 128 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. ההבדל היחיד הוא שמצלמת הסלפי הוחלפה באחת עם חיישן 24 מגה-פיקסל.

מעבר למכשיר המונדיאל הכריזה וויוו על עוד גרסה של המכשיר בשם X21i. מכשיר מקביל ל-X21 'הרגיל' וזה אומר קורא טביעות אצבע פיזי מאחור. גם כאן יש מגרעת ומסך 6.28 אינץ' ברזולוציית +FHD, אבל במקום מעבד של קוואלקום (Qualcomm) יש את Helio P60 החדש של מדיה-טק (MediaTek). גם במקרה הזה מצלמת ה-12 מגה-פיקסל מקדימה הוחלפה במצלמת 24 מגה-פיקסל. המכשיר יוצע בשילובי זיכרון של 4/64 ו-6/128 עם מחיר בסיסי של כ-425 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.