צפו ב-The G3 Show תוכנית וידאו שבועית חדשה בשיתוף-פעולה עם TGspot המסקרת את תחום המשחקים, הגאדג'טים, הקולנוע ועוד.

את התוכנית מגישים שי לוי, מהכתבים באתר, ואהוד בר-אל , סטודנט לעיצוב תעשייתי ויוצר קומיקס ואפקטים מיוחדים לקולנוע ותאטרון. התוכנית מסכמת את הנושאים המעניינים מהשבוע שחלף בעולם הגאדג'טים, הגיימינג וכל מה שגיקי.

השבוע בתוכנית:

  • טריילר חדש לסרט שליחות קטלנית: ההתחלה (Terminator Genisys), הפרק החמישי בסדרה שהוא למעשה גם מעין אתחול לסדרת הסרטים המצליחה.
  • מרובוטים שמנסים להשמיד את האנושות לכאלה שמסייעים לה – לכבוד עונת הקניות ענקית הקניות המקוונת, אמזון (Amazon), מעניקה הצצה אל מרכז המיון והמחסנים של החברה שם ניתן לראות את צבא הרובוטים של החברה מסייעים לעובדים במלאכת שינוע ומיון המוצרים. הרובוטים הם תוצרת Kiva System שנרכשה על-ידי אמזון ב-2012.
  • קונסולת הפלייסטיישן (Playstaion) חוגגת 20. כשהושקה ב-1994 היא זעזעה את שוק הקונסולות, שנשלט אז בידי סגה (Sega) ונינטנדו (Nintendo). לכבוד חגיגות ה-20 משיקה סוני מהדורה מוגבלת של קונסולת ה-PlayStatin 4, הקונסולה זוכה לעיצוב אפרפר ברוח קונסולת הפלייסטיישן המקורית.
  • אפל (Apple) רושמת פטנט חדש במטרה לשנות את זווית נפילת המכשיר בעת נפילה בעזרת שימוש בשלל טכנולוגיות החל ממנוע הרטט במכשיר, בולמי זעזועים ועד לפרופילים אווירודינמאים נשלפים.

אהבתם? אל תשכחו להירשם לערוץ, צפייה מהנה!