צפו ב-The G3 Show תוכנית וידאו שבועית חדשה בשיתוף-פעולה עם TGspot המסקרת את תחום המשחקים, הגאדג'טים, הקולנוע ועוד.

את התוכנית מגישים שי לוי, כתב באתר, ואהוד בר-אל, סטודנט לעיצוב תעשייתי ויוצר קומיקס ואפקטים מיוחדים לקולנוע ותאטרון. התוכנית מסכמת את הנושאים המעניינים מהשבוע שחלף בעולם הגאדג'טים, הגיימינג וכל מה שגיקי.

השבוע בתוכנית:

  • בעקבות המיילים שדלפו בעקבות הפריצה לשרתים של Sony, אנו מגלים כי Sony ו-Marvel קיימו בניהם שיחות בנוגע לשיתוף פעולה אפשרי והופעת אורח של Spider-Man וה-Avengers.
  • חוקרים מארה"ב וקוריאה הצליחו לפתח עור סינטטי המצוייד בשלל חיישנים המסוגלים לחוש: לחות, לחץ, חום ועוד. העור יאפשר לקטועי גפיים ואולי בעתיד אף לרובוטים לחוש את סביבתם.
  • באירוע ה-PlayStation Experience קיבלנו שלל הכרזות בתוכנית דיברנו על ההכרזות (והאכזבות) מתוך אירוע הגיימינג השנתי של Sony.
  • אדם ווילבר, אומן אשליות, פיתח את Pyro – צמיד מרשים המאפשר לירות "כדורי-אש" מהידיים. הצמיד זמין לרכישה, בארה"ב, בפחות מ-200 דולר.

אהבתם? אל תשכחו להירשם לערוץ ולעשות לייק לעמוד הפייסבוק של התוכנית, צפייה מהנה!

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.