על-פי דיווחים חדשים ברשת נראה כי באפל (Apple) עובדים על שיחרור של שני דגמים של Apple Watch, השעון החכם של החברה. אלו יושקו בחציון השני של 2016, כנראה בצמוד להשקה של iPhone 7.

בשבוע שעבר דווח כי בייצור של Apple Watch 2 צפויה אפל להשתמש בטכנולוגיה בשם One Glass Solution מה שיוביל למסך דק יותר על-ידי החלפה של אחת משכבות הזכוכית, כפי שנהוג כיום, בחומר דק יותר ובכך לפנות מקום יקר בתוך השעון החכם לטובת רכיבים אחרים.

כעת האתר Appleinsider שופך אור על אילו רכיבים מדובר. השעון החדש יותר מבין השניים, שיכונה Apple Watch 2, יכלול בתוכו רכיבים חדשים שיסייעו לשימושיות היומיומית של השעון – מקלט GPS, ברומטר, וכן מעבד מהיר יותר באכיטקטורה של 16 ננו-מטר תוצרת TSMC. הרכיבים הללו צפויים לעלות את צריכת הסוללה של המכשיר ולכן חרף השימוש ב-OGS עובי השעון והעיצוב הכללי צפויים להיות זהים לדגם הנוכחי.

המכשיר השני שיוצג הוא למעשה שדרוג של Apple Watch הראשון. מודול התצוגה של השעון הזה אמור להיות קל יותר מקודמו, אבל מעבר לכך לא יהיו שינויים רבים לעומת השעון המקורי של החברה.

אלו שציפו כי השעון יוכל לתפקד באופן עצמאי לגמרי ממכשיר הטלפון על-ידי שימוש בתקשורת סלולרית יאלצו להמתיך ל-2017 ועל-פי הדיווח רק אז תשיק אפל שעון חכם עם תקשורת LTE, גם הדגם הזה יכלול את אותו העיצוב. רענון העיצוב הגדול יגיע רק ב-2018.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.