כששאומי (Xiaomi) הכריזה באופן רשמי עלך מכשיר הדגל שלה Mi 6 היא הבטיחה שבקרוב היא גם תשיק מהדורה מיוחדת של מכשיר עם מעטפת מכסף. אז אולי לקחת קצת זמן, אבל זה בא. החברה פרסמה אתמול בבלוג הרשמי שלה כי היא עומדת להשיק בקרוב מהדורה של המכשיר במעטפת Mercury Silver. הגב של המכשיר יהיה בצבע הכסף, האמיתי, אבל החלק הקדמי של המכשיר יישאר בצבע שחור.

בשאומי טרם סיפרו מתי המכשיר יוצע בפועל, ורק ציינו שזה יקרה בקרוב, אבל הם הוסיפו שמדובר במהדורה מוגבלת מאוד: Mi 6 Mercury Silver Edition יוצע בכמות של 100 יחידות בלבד, מה שמסמן אותו כמובן באופן מיידי כמכשיר שהוא מהדורה לאספנים. המחיר? בערך 549 דולר, רק במעט יקר יותר מהמכשיר המקורי. אפשר לנחש שבמכירה פומבית בעתיד ניתן יהיה לקבל עליו הרבה יותר.

עם זאת אל תצפו למצוא את המהדורה המיוחדת הזו בחנות הקרובה לבתיכם. שאומי ככל הנראה תגביל את המכירה של המכשיר המסוים הזה לגבולות סין בלבד.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.