אם למישהו היה עוד ספק לגבי מועמדותו של Temple Run למשחק השנה, באופן כללי, בא חג המולד והוכיח עד כמה המשחק הזה עדיין כוכב גדול ופופולארי.

במשך חד המולד עצמו, 24 שעות, הורד המשחק לא פחות מ-2.5 מליון פעמים מחנויות היישומים השונות, למרות שמדובר במשחק וותיק יחסית בשוק, ולמרות שכבר צצו לו לא מעט חיקויים של משחקי ריצה.

קית' שפרד, המקים של Imangi Studios שיצרה את המשחק, סיפר בטוויטר שהמשחק זכה לשתומת לב רבה. משתמשי iOS כמו גם משתמשי אנדרואיד (Android) הורידו אותו כמיליון פעמים – לכל פלטפורמה – ומחנות היישומים של אמזון (Amazon AppStore) הוא הורד עוד כחצי מליון פעמים.

רק להזכירכם: Temple Run הורד מחנות היישומים של אפל (Apple) לא פחות מ-40 מליון פעמים מאז יצא לאור, ובחנות של גוגל הוא כבר חצה את קו ה-50 מליון הורדות, וכמובן שיש לו כבר גרסה ל-Windows Phone 8.

>> כבר ניסיתם את המשחק מפלצות ג'לי מבית היוצר של Cut the Rope?
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.