מותג הגאדג'טים והאביזרים ומוצרי הבית החכם האירופאי טלור (Tellur) מגיע לישראל לישראל. נציגי החברה חתמו על הסכם הפצה עם סיגנט טכנולוגיות, המתמחה בשיווק והפצת מוצרי צריכה ואביזרים לטלפונים ולשוק האודיו.

טלור מייצרת מגוון רחב של אביזרים ומוצרים – מרמקולים אלחוטיים, דרך אוזניות לחובבי מוזיקה וספורט, כולל מתקני סלולר לרכב, מטענים ומשטחי טעינה ייחודיים ועוד. הקו המנחה: עיצוב יעיל ואיכותי, ולעתים צבעוני, ואיכותי בנקודות מחיר תחרויות שמציעות, לפי החברה, תמורה גבוהה לכסף.

"אנחנו נרגשים להשיק את הנוכחות הרשמית שלנו בישראל, שוק בו הטכנולוגיה היא אחד המגזרים המתקדמים ביותר במדינה. זו מדינה בה ללקוחות יש רעב לחדשנות, ואנו נציע את מוצרינו ושירותי התמיכה שלנו בהתאמה מלאה לצרכי השוק", אמר ג'ורג' בארבו, מנכ"ל החברה.

בין המוצרים הראשונים שיושקו בארץ ניתן למצוא את האוזניות נטולות החוטים MOOD TWS שיימכרו ב-249 שקלים, את הרמקול Mitra שמציע עיצוב של עששית ובסיס מגנטי שמאפשר להצמידו לרמקול דומה שיימכר ב-139 שקלים, ותושבת רכב אוטומטית שמספקת יכולות הטענה אלחוטית במחיר של 199 שקלים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.