אפליקציית ההודעות המאובטחת טלגרם (Telegram) התעדכנה בחנויות האפליקציות וזכתה לעיצוב ה-Material Design ועוד מספר חידושים.

בעדכון בגרסה 2.0, השינוי הגדול ביותר הוא כמובן העיצוב שהותאם לקו החדש של גוגל אשר הגיע יחד עם גרסת האנדרואיד 5.0 Lollipop, אבל לא רק. מעתה נוכל לבצע חיפוש בתוך ההודעות (full text search) כך שניתן למצוא ולאתר הודעות שהתכתבנו בקלות ובמהירות, ואף המפתחים אומרים כי מדובר בחיפוש מהיר יותר מזה שגוגל מציעה ב-Gmail ואפליקציות אחרות.

גם הגדרות האבטחה עודכנו ומשתמשים יוכלו לשלוט בהגדרה “Last Time Seen” (נראה לאחרונה) כמו מי יוכל לראות זאת, האם כולם או אנשי קשר מסויימים או כמובן לכבות אפשרות זו בכלל. תוספת חדשה היא האפשרות לקבוע השמדה עצמית של החשבון האישי, כך שאם לדוגמה לא התחברתם למשך תקופה של מספר חודשים לחשבון שלכם, החשבון יימחק משרתי החברה, וזה כולל את כל ההתכתבויות, קבצי המדיה וכל מידע אחר עליכם. ניתן לקבוע טווח זמן של חודש אחד ועד שנה.

העדכון כבר זמין להורדה בחנויות האפליקציות השונות: iOS | Android | WP

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.