המשחקיות המקצוענית הולכת ותופסת חלק משמעותי יותר ויותר בחיי הגיימרים, ולא מעטים הופכים למקצוענים אמיתיים. זה אומר שיותר ויותר שחקנים יושבים זמנים ממושכים יותר מול קונסולות המשחק שלהם כדי להתמחות במשחק זה או אחר, וזה אומר שהם צריכים כסא נוח במיוחד, ומבחינת יצרנית אביזרי המחשב קרוסייר (Corsair) זה אומר שכדאי להם לבחור ב-T3 Rush.

בחברה מספרים שההשראה לכסא היא מהספורט המוטורי בו נהגים לעיתים קרובות צריכים לשבת זמן ממושך בתוך המכונית הרועמת ולהרגיש בנוח לאורך כל המרוץ. לשם כך היא חיברה משענת צוואר נטענת להתאמה וכן משענת מיוחד שניתן להציב בכל מקום רצוי לאורך הגב ועם התאמה לצורת הגוף ובישיבה.

א הגב אפשר להשעין לאחר עד 180 מעלות, עם נעילה בכל 10 מעלות, וכן ניתן לשנות את גובה הכסא לאורך טווח של 100 מ"מ. גם הידיות ניתנות להתאמה אישית עם תנועה קדימה, לצדדים ובאלכסון כדי למצוא בדיוק את הנקודה הכי נוחה. הגלגלים הם בקוטר 65 מ"מ והם מיועדים להחזיק מעמד בשימוש ממושך.

החברה לא פרסמה עדיין את המחיר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.