מקלדת SwiftKey הנחשבת לאחת הפופולריות ביותר במכשירי האנדרואיד (Android), זוכה לעדכון חדש המבטיח ביצועים משופרים בעבודה היומיומית.

עם היכולות המשופרות של המקלדת כמו חיזוי מילים וערכות נושא, מהירות התגובה הפך למצרך חשוב. זו גם אחת התלונות השכיחות בתחום המקלדות כיום. ב-SwiftKey אומרים כי העדכון החדש מביא שיפור של כ-20% בהופעת המקלדת על המסך זאת בהשוואה למתחרות בחנות ה-Google Play.

Performance improvements have been made to the SwiftKey for Android app

בנוסף, בשינויים שנעשו מתחת למכסה המנוע SwiftKey מבטיחה שיפור משמעותי בעיבוד הנתונים ב-50%, גם בעת שימוש במכשירים ישנים בעלי חומרה חלשה. עוד נאמר כי החברה בחנה מספר אפליקציות מקלדת בחנות גוגל וכי SwiftKey היא בעלת נפח התקנה הקטן ביותר.

בחברה מתגאים בנתונים לנוכח השינויים האחרונים שנוספו למקלדת כמו תרגום מהיר בשימוש של המתרגם של מיקרוסופט (Microsoft Translator), ערכות נושא רבות, תמיכה בהוספה של תמונות מונפשות וסטיקרים ועוד.

הגרסה החדשה תהיה זמינה בקרוב להורדה בחנות גוגל.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.