החיים הם מה שקורה כאן ועכשיו. אז למרות שכבר קיימות אפליקציות דייטינג ובילוי רבות בשוק, אף אחת מהן לא מראה לך מה קורה במועדון או בבר ממש ברגע זה – חוץ מספוטהוט. היא מראה במפה את ריכוזי משתמשי האפליקציה, ובכך מגלה היכן ריכוזי הפנויים פנויות הכי גדולים, בזמן אמת. ככה לפני שיוצאים בערב, אפשר לדעת איפה האיזורים הכי חמים בעיר, וכשמגיעים לשם אפשר גם לראות את הפרופילים של אלו ששם באותו הרגע.

הצמד שעומד מאחורי האפליקציה, ליאונל ואוליבר, חשבו על הרעיון בזמן ארוחת ערב משותפת של שתי המשפחות כאשר הבן של אוליבר סיפר על הטיול שלו לחו"ל ועל הקושי שהיה לו ולחבריו למצוא מקום בילוי אטרקטיבי כי כל המקומות שהמליצו לו עליהם היו ריקים או איטיים.

לאחר שבדקו עם חברים מרחבי העולם, ליאונל ואוליבר הגיעו למסקנה כי לא קיימת כיום אף אפליקציה שמציעה מידע בזמן אמת ועוזרת לך להחליט לאן לצאת הערב וגם לדעת מי נמצא במקומות הבילוי האלו באותו רגע ממש.

לאחר מספר חודשים ספוהוט נולדה. במטרה לעזור לשני זרים שיושבים אחד ליד השני לשבור את הקרח, הם הוסיפו יכולת מיוחדת בשם PhotoChatting המאפשרת לשני משתמשים לשלוח תמונות זה לזה, כך שהניסיון למצוא אחד את השני הופך למשחק חווייתי. וכדי לעזור לך לעשות את הצעד הבא ולפעול, כל המידע וההתאמות שנוצרו באותו הלילה, נמחקות בבוקר הבא…

קרא עוד:  נחשף: הטכנולוגיה שרכשה גוגל מפוסיל היא לייצור שעון היברידי

ניסוי ההשקה

להשקת האפליקציה ספוטהוט ביצעה ניסוי בשם "Risk a Kiss" בו בחורה יפה שלחה תמונות פלרטטניות לבחורים תמימים שישבו באותו הבר. התמונה השלישית הייתה נשיקה על מפית והמילים "נשק אותי עכשיו!" שכתובות עליה באודם… טוב, אין כאן באמת שאלה נכון?
אז החבר'ה הוסיפו עוד מרכיב קטן כדי שיהיה קצת יותר מעניין: "חבר" גדול ושרירי שישב לצד הבחורה והיה עסוק ב"שיחת טלפון". לצפייה בסרט:

על היזמים

ליאונל עבד במשך עשור בתחום השווקים הפיננסים ולפני שלוש שנים פצח בחיים מקצועיים חדשים של יזמות במגזרים רבים ומגוונים כמו יקבים, נדל"ן וטכנולוגיות חדשות.

אוליבר הוא מפתח בתחום הנדל"ן ויזם ותיק ומנוסה המתמחה בתעשייה ובחברות נותנות שירות. כיום אוליבר משקיע בתאגידים ישראלים בגודל בינוני בעלי טווח מומחיות ברמה גבוהה
ומסייע להם להתפשט ולהתרחב בעולם.

אתר: http://spothot.net/

אפליקציה (קישור חכם בהתאם למכשיר): http://hyperurl.co/spothot

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.