מה דעתכם לוותר על הצורך לחפש מטען בכל פעם שהסוללה של הסלולרי שלכם עומדת לשבוק חיים? כמה נחמד זה היה אם לא היינו צריכים לדאוג ולהסתכל פעם ברבע שעה על הסוללה בצג המכשיר? אם אתם משתמשים בסמארטפון, היום הזה עוד רחוק, אבל אם אתם לא זקוקים יותר מסכמה ספרות, אפשרות לחיוג ומענה לשיחה, המכשיר הבא יכול להגשים לכם את החלום.

ה-SpareOne הוא מכשיר סלולרי הפועל ברשת GSM עם פטנט ייחודי המאפשר לו לפעול על ידי סוללת אצבע (AA) יחידה המסוגלת לספק לו חיים עד כדי 15 שנות המתנה או 10 שעות דיבור. כן, זו לא טעות כי המכשיר עוצב במיוחד למקרי חירום שזקוקים להם למכשיר סלולרי זמין מבלי לדאוג האם הוא עובד או לא.

למרות שהוא אינו דורש סוללה מיוחדת, היצרן מצרף סוללת Energizer Ultimate Lithium המסגלת לספק את זמנים אלה ובמקום מסך זללן ישנו מקום עבור סוללה. ב-SpareOne לא נוכל לעשות הרבה מעבר לשימוש המקורי כך שישנה אפשרות רק לחייג, לענות לשיחה ולחץ מרכזי לחיוג חירום, וגם כפתור להדליק נורית LED קטנה לשימוש בתור פנס. גם אם אין לו סים (מסוג microSIM) בחריץ, לחיצה על הכפתור האדום תמיד תקשר את המשתמש לשירותי החירום המקומיים, כך שלהחזיק מכשיר שכזה נשמע לנו בתור מצרך חובה לכל אדם, במיוחד שמחירו הצפוי יהיה סביב $50 לכשיושק בעוד מספר חודשים בעולם. (אתר החברה)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.