סוני (Sony) מתכוונת ככל הנראה להציג בתערוכת קומפיוטקס (Computex) הקרובה, שתיערך ביוני, גרסת 13 אינץ' למחשב ה-Vaio Duo שלה.

המחשב החדש, או בעצם הטאבלט ההיברידי אם רוצים לדייק, ישמור על המאפיינים העיקריים של גרסת ה-11.6 אינץ' שהציגה החברה, והראשי ביניהם הוא מקלדת שגולשת מתחת למסך קדימה במשיכה.

פרטים ראשונים על ה-Vaio Duo 13 נחשפו בפורום של Notebook Review שהמקלדת עברה עיצוב מחדש, שכולל הארת המקשים מאחור, ושהמכשיר יהיה מצויד גם במשטח שליטה גם אם הוא לא יהיה גדול במיוחד. המסך יתמוך גם בחרט שאמור להגיע עם המכשיר. הסוללה, לפי הפרטים אמורה להציע עד 10 שעות עבודה. הוא יהיה מבוסס על מעבדי ה-Core i של אינטל (Intel), אך כנראה יהיו מספר דגמים והצעות, כולל מספר אפשרויות של כונן SSD.

SONY duo-13_03

היציאות של ה-Vaio Duo מרוכזות בעיקר מאחור ושם ניתן למצוא שתי יציאות USB 3.0, יציאת HDMI בגודל מלא וכן חריץ לכרטיס SD/MS. מחירים עדיין לא נחשפו.

 פורסם לראשונה באתר THspot

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.