לסוני היה השבוע עמוס במיוחד. תחילה זהו היה ה-Xperia Z1, מכשיר המצלמה הראשון של החברה, עדשות המצלמה המתלבשות על מכשירי האנדרואיד וכעת גם ה-WG-C20, מזרים מדיה (סטרימר) אלחוטי ונייד.

מדובר במכשיר קטן המזכיר במעט את עיצוב ליין מכשירי ה-Xperia האחרונים של החברה, והוא מספק אפשרויות מגוונות לניגון, שיתוף, והזרמת תכנים באופן מאובטח ממכשירים חכמים ומהתקנים חיצוניים באופן אלחוטי על גבי מסך הטלוויזיה.

מדובר בדור השני של סוני, ובהשוואה לדגם הקודם המכשיר החדש דק יותר ובעל יכולות נוספות. ניתן לשתף דרכו תמונות, מסמכים, תמונות ולגבות קבצים בין מכשירים שונים עד 8 משתמשים בו זמנית, להעביר תמונות ישירות מהמצלמה, להזרים תכנים ב-DLNA ואף להטעין באמצעותו את המכשיר שלנו כמטען חירום.

ה-WG-C20 אינו מגיע עם אחסון פנימי, אך מצויד בחריץ SD, microSD וכניסת USB לצורך חיבור התקנים חיצוניים. הוא תומך בתקשורת אלחוטית NFC ו-WiFi ובעל סוללה פנימית של 3000mAh.

המזרים מיועד להגיע לאירופה בחודש נובמבר 2013, אך מחירו לא פורסם. אם נעריך לפי הדגם הקודם, המחיר הצפוי למכשיר החדש יעמוד על כ-$100.

Sony-WG-C20-Portable-Wireless-Server2

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.