לגל השעונים שהגיע לישראל בשנה האחרונה מצטרף מתחרה נוסף: Sony Smartwatch 3, שעון חכם מבוסס Android Wear ויימכר במחיר של של 1,350 שקל לרכישה בחנויות הנבחרות, רשת סלקום ובקרוב גם בפלאפון.

ה-Smartwatch 3 נושא מסך LCD מרובע בגודל 1.6 אינץ’, מבין הגדולים בקטגוריה ברזולוציה של 320×320 פיקסלים מסוג Transflective לתצוגה ברורה גם באור שמש ישיר. השעון מציג עמידות למים בתקן ה-IP68, מה שהופך אותו לחסין  בפני מים ואבק.

הוא רץ על שבב Snapdragon 400 מרובע הליבות בתדר של 1.2GHz לכל ליבה ביחד עם 4 ג'יגה-בייט זיכרון לאחסון ו-512 מגה-בייט לעבודה. ישנה קישוריות Bluetooth שתאפשר גם לחבר התקני אודיו ולהאזין למוזיקה, מקלט GPS שישמש לניווט או באפליקציית מפות ו-NFC לחיבור מהיר. כמו כן הוא גם כולל חיישנים שימושים אחרים: מד תאוצה, מצפן, חיישן ג'יירוסקופ ו-NFC.

עם העדכון הגדול האחרון למערכת ה-Android Wear בשנה שעברה, השעון זכה גם לתמיכה ב-WiFi הקיימת בו וכן אפשרות להתממשקות גם עם מכשירי האייפון.

השעון כבר הוכרז עוד בסוף 2014 והחל להימכר בעולם בתחילת שנה שעברה – הרבה לפני שעונים אחרים. גם בישראל היה ניתן למצוא אותו אצל משווקים בייבוא מקביל, אולם רק כעת הוא מיובא באופן רשמי על ידי אלקטרה תקשורת.

הוא יהיה זמין בימים הקרובים עם רצועת גומי בצבע שחור.