לגל השעונים שהגיע לישראל בשנה האחרונה מצטרף מתחרה נוסף: Sony Smartwatch 3, שעון חכם מבוסס Android Wear ויימכר במחיר של של 1,350 שקל לרכישה בחנויות הנבחרות, רשת סלקום ובקרוב גם בפלאפון.

ה-Smartwatch 3 נושא מסך LCD מרובע בגודל 1.6 אינץ’, מבין הגדולים בקטגוריה ברזולוציה של 320×320 פיקסלים מסוג Transflective לתצוגה ברורה גם באור שמש ישיר. השעון מציג עמידות למים בתקן ה-IP68, מה שהופך אותו לחסין  בפני מים ואבק.

הוא רץ על שבב Snapdragon 400 מרובע הליבות בתדר של 1.2GHz לכל ליבה ביחד עם 4 ג'יגה-בייט זיכרון לאחסון ו-512 מגה-בייט לעבודה. ישנה קישוריות Bluetooth שתאפשר גם לחבר התקני אודיו ולהאזין למוזיקה, מקלט GPS שישמש לניווט או באפליקציית מפות ו-NFC לחיבור מהיר. כמו כן הוא גם כולל חיישנים שימושים אחרים: מד תאוצה, מצפן, חיישן ג'יירוסקופ ו-NFC.

עם העדכון הגדול האחרון למערכת ה-Android Wear בשנה שעברה, השעון זכה גם לתמיכה ב-WiFi הקיימת בו וכן אפשרות להתממשקות גם עם מכשירי האייפון.

השעון כבר הוכרז עוד בסוף 2014 והחל להימכר בעולם בתחילת שנה שעברה – הרבה לפני שעונים אחרים. גם בישראל היה ניתן למצוא אותו אצל משווקים בייבוא מקביל, אולם רק כעת הוא מיובא באופן רשמי על ידי אלקטרה תקשורת.

קרא עוד:  גרמין השיקה את סדרת MARQ - שעוני ספורט יוקרתיים

הוא יהיה זמין בימים הקרובים עם רצועת גומי בצבע שחור.