מדי חג מולד, נוהגים בסוני (Sony) לשלוח לשחקני ה-PlayStation 4 קודים להורדת ערכת נושא חגיגית. אך ערכת הנושא של השנה הכילה לא רק מסר חגיגי אלא גם משהו שיכול להיות ומרמז על הבאות.

ערכת הנושא של השנה עוצבה כקיר עם שלט נאון מהבהב. כאשר פעם כתובה המילה 'חג שמח' ובפעם המילה 'פלייסטיישן'. ערכת נושא סתמית למדי שלא הייתה זוכה להתייחסות רבה, אלמלא המסר שאולי, כאמור, חבוי בה: גולש בשם מייק פיטרסון, שם לב שהאות 'S' במילה PlayStation עוצבה להראות כמו הספרה '5'.

הוא מיהר לצייץ את התגלית לחשבון הטוויטר שלו, שם הוא כתב "הסתכלו על האות S במילה Holidays וכעת על האות S במילה PlayStation. האם סוני הכריזה בחשאיות על ה-PlayStation 5 דרך ערכת הנושא?".

כרגע מוקדם מדי לדעת האם מדובר בהלצה מוצלחת של מעצב או שמא רמיזה מכוונת של החברה. אך דבר אחד בטוח והוא שההכרזה על קונסולות הדור הבא הולכת וקרבה. שכן גם בסוני וגם במיקרוסופט (Microsoft) דובר בנושא באופן פומבי.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.