סוני אישרה כי הכותר The Last Of Us יגיע אל קונסולת ה'פלייסטיישן 4' (PlayStation 4), זאת לאחר מספר הדלפות שקדמו להכרזה הרשמית.

סוני חשפה בהודעה בבלוג הפלייסטיישן הרשמי כי הכותר המהולל, שזכה במעל 200 פרסי 'משחק השנה' וזכה למספר מכירות מרשים בהשקה, יגיע אל קונסולת הדור הבא של החברה ויקרא: The Last Of Us: Remastered. החברה פרסמה גם סרטון הכרזה, אך למרבה ההפעתה הוא אינו כולל קטעי משחקיות מתוך קונסולת הדור-הבא של סוני.

נראה כי השמועות הקודמות היו די מדוייקות והכותר יזכה למספר שיפורים – בצד הטכני מדובר במודלי דמויות משופרים, טקסטקטורות באבחנה גבוהה, מנוע צל ותאורה משופר וכמובן ריצה ב-Full HD באבחנה של 1080P הכותר אף יכלול תוספות כמו ההרחבה העלילתית Left Behind ותוספת של 8 מפות למצב משחק מרובה משתמשים, על-פי סוני מדובר בתוספות תוכן בשווי 30 דולר. בנוסף יכלול הכותר גם פס-קול עם הערות הבמאי.

למרבה ההפתעה מספר שעות טרם ההכרזה הרשמית עלתה פרסומת לחנות הפלייסטיישן המקוונת, שם נכתב כי הכותר יעלה 59 דולר. סוני לא מסרה תאריך יציאה מדוייק מעבר לעבודה כי הכותר יושק בקיץ אך זמין כבר עתה להזמנה מוקדמת.

סרטון ההכרזה

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.