תערוכת MWC 2020 אמנם לא מתקיימת, אבל הכרזות שהיו אמורות להתרחש בתקופה הזו מתחילות להגיע בכל זאת. אחד המכשירים הראשונים בסבב הזה הוא ה-Xperia L4 של סוני (Sony) שכמו קודמו הוא מכשיר שוק ביניים נמוך, ואפילו שוק כניסה.

הוא מצויד במסך בגודל של 6.2 אינץ' ביחס היבט שדומה לזה של מכשיר הדגל Xperia 1 ועומד על 21:9, וזאת לעומת ה-18:9 של ה-L3, כך שהוא מעט ארוך יותר ומקל יותר להריץ שתי אפליקציות זו לצד זו. עם זאת, עדיין מדובר במסך LCD וברזולוציה נמוכה יחסית של +HD. חיישן טביעות האצבע עם זאת אינו נמצא מאחור אלא בצד המכשיר.

כמו קודמו גם ה-L4 מצויד במעבד Helio P22 של מדיה-טק (MediaTek) והוא מגיע עם 3 גיגה-בייט בלבד של זיכרון עבודה לצד 64 גיגה-בייט זיכרון אחסון. הוא גם שומר על מחבר ה-3.5 מ"מ הקלאסי. הסוללה צמחה באופן משמעותי משהו מ-3,300 ל-3,850 מילי-אמפר/שעה והיא גם תומכת בטעינה מהירה יותר.

מאחור יש שלוש מצלמות: ראשית עם חיישן 13 מגה-פיקסל, משנית 8 מגה-פיקסל עם עדשה רחבה ו-2 מגה-פיקסל למצלמה השלישית שמשמשת לקביעת עומק התמונה. המצלמה במגרעת מקדימה גודלה 8 מגה-פיקסל.

הטלפון יגיע לשוק באביב הקרוב. מחיר טרם פורסם.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.