בזמן שבעלי Galaxy  S8 ממתינים לעדכון האנדרואיד 8.0 (Android Oreo) הנמצא בשלבי בטא מתקדמים, חלק ממשתמשי Galaxy Note 8 (גלקסי נוט 8) מדווחים על קבלת העדכון הרשמי למכשיריהם.

בעוד שסמסונג לא הודיעה על כך באופן רשמי, לפי משתמשי reddit העדכון המיוחל הגיע למכשיריהם והותקן בהצלחה. כפי הנראה מדובר בשחרור ראשוני למספר קטן של מכשירים, זאת כחלק מהבדיקות שהחברה מבצעת בגל הראשון של העדכון. מה שתמוהה הוא כי החברה לא הודיעה על תוכנית בודקי בטא כפי שעשתה עם ה-S8, אלא בחרה לשחרר את העדכון הסופי ישירות מכשירים.

העדכון מיועד למכשירים מדגם SM-N950F, זה הנמכר כאן בישראל ופועל על שבב Exynos 8895 (ולא ה-Snapdragon 835). השינויים כפי שהתפרסמו בפוסט, הם עדכון למקלדת המערכת עם תמיכה ב-gify לתמונות מונפשות, אפשרויות נוספות לתאורת ה-Edge, עדכוני אבטחה לחודש ינואר, ניהול סיסמאות עם כלי מובנה ועוד. כל זה כמובן מלבד חידושי האנדרואיד 'אוראו'.

אגב, את העדכון ל-Galaxy S8 צפויה החברה לשחרר כפי הנראה בסוף החודש הקרוב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.