שלא תשתעממו: ריכזנו עבורכם כמה משחקים חינמיים שיעזרו לכם להעביר את הזמן בכיף:

Zombie Tsunami

הזומבים השתלטו על העולם והם מחפשים להשתלט על כמה שיותר אנשים בהם יתקלו בדרכם. המשחק הוא פשוט, אנו שולטים על קבוצת זומבים שנוהרת קדימה והמטרה היא לנשוך כמה שיותר אנשים, ובכך להפוך אותם לזומבים גם כן. השליטה על המשחק מתבצעת בלחיצה פשוטה על המסך, אז הזומבי (או קבוצת הזומבים) יקפוץ. ככל שנשאיר את האצבע על המסך, הקפיצה תהיה ארוכה יותר. במהלך המשחק נוכל גם לאסוף מטבעות שישמשו אותנו לקניית אביזרים ושיפורים שיקלו עלינו את המשחק. במהלך הריצה ניתקל בחפצים עליהם נוכל להשתלט (כגון רכבים, אוטובוסים או מטוסים מאוכלסים), מה שיוסיף לנו זומבים, ובחפצים שינסו להתקיל אותנו ומהם ניאלץ להתחמק, כגון רכבים נוסעים, מטוסי קרב, ופצצות שמונחות על הרצפה ובאוויר. מדובר במשחק קליל וממכר שלא תוכלו לעזוב אחרי הניסיון הראשון. להורדת המשחק ל-iOS ולאנדרואיד.

Zombie Road Trip

גם פה מדובר על זומבים שמשתלטים על העולם ורודפים אחרי מכונים נוסעת בה אנו שולטים. נוכל לשלוט באיזון המכונית בעת קפיצות – לחיצה על הלחצן הימני תטה את המכונית קדימה, כאשר לחיצה על הלחצן השמאלי תטה את המכונית אחורה. בעזרת הטיית המכונית, נוכל לבצע גילגולים ופעלולים שונים. אם הפעלולים והנחיתה יהיו טובים, נזכה להאצה מהירה יותר (Nitros), מה שירחיק אותנו מהזומבים. בנוסף, ניתקל בזומבים שינסו להאט אותנו, בהם נוכל לירות על ידי לחיצה על כל מקום במסך. גם פה ניתן לצבור נקודות באמצעותן נוכל לקנות שיפורים שונים. לדוגמא, מאקדח שיורה כדור אחד נוכל לעבור לרובי סער שיורים כמה כדורים, או לשאטגן שיורה פרץ של כדורים במכה. ניתן גם לבחור בין מספר רב של מכוניות, כאשר לכל מכונית היכולות שלה. להורדת המשחק ל-iOS ולאנדרואיד.

קרא עוד:  ביקונקט השיקה בישראל את קו אוזניות המשחק החדשות של SteelSeries

MMDgame2

Dead Trigger 2

המשחק שהצליח לכבוש את ליבם של הרבה משתמשים ברחבי העולם מצליח לכבוש פעם נוספת, הפעם בחינם. גם פה הזומבים משתלטים על העולם ואנו נצטרך לעבור דרך מספר ארצות בעולם ולהלחם בהם. המשימות רבות ומגוונות, כאשר יש משימות התקפה, הגנה, משימות מבוססות זמן, ועוד. גם פה נוכל לשפר את היצע הנשקים והיכולות שלנו, באמצעות כסף שנקבל במשחק ולא כסף אמיתי, אך פה קבור הכלב. ככל שנתקדם במשחק ונגיע לדרגות הגבוהות, השיפור יהפוך ליוקרתי יותר – הוא יעלה יותר ויקח לו זמן רב על מנת להתבצע. שדרוגים אחדים יכולים לקחת זמן ארוך של שעות ואפילו ימים, כאשר על מנת לקצר את זמן השדרוג נוכל להשתמש במטבעות מיוחדים אותם נצטרך לרכוש בכסף אמיתי. כך או כך, המשחק ניתן לביצוע גם ללא התערבות של כסף אמיתי, והוא מהנה מאוד. עוד דבר טוס לגביי המשחק הוא שהמפתחים שלו מקפידים להשאיר אותו מעודכן, כאשר אחת לכמה חודשים יוצא עדכון גדול שמביא עוד שלל שלבים שיכולים להוסיף עוד כמה שעות לחובבי המשחק. להורדת המשחק ל-iOS ולאנדרואיד.

Real Racing 3

משחק המירוצים החינמי של EA מושך קהל רב, ובעיקר את חובבי המירוצים. העובדה שהמשחק מושקע ברמה של משחק שעולה כמה דולרים, אך מוצע בחינם, גורמת לסקרנות רבה בקרב המשתמשים. במשחק נוכל להתחרות במגוון רכבים, במגוון מסלולים ובמגוון סוגי משחק. נוכל לשדרג את הרכבים הקיימים, או לקנות חדשים, בכסף שנרוויח במשחק או בכסף אמיתי. בניגוד לרוב משחקי המירוצים לסמארטפונים, Real Racing 3 הוא משחק שדוגל בריאליסטיות והוא לא עושה הנחות. כמובן שניתן להתאים את השליטה עד לכדי התאמה מירבית, אך חלק גדול מהקהל ימצא עצמו מתוסכל שיסתחרר אל עבר העפר, בשעה ששאר המתחרים עוקפים אותו. נציין שגם כאן המפתחים עושים עבודה טובה בלהשאיר את המשחק מעודכן, בכך שהם דואגים לשחרר עדכונים בעלי תוכן חדש לעיתים קרובות. להורדת המשחק ל-iOS ולאנדרואיד.

קרא עוד:  חדש מסמסונג: הזרמת משחקים מהמחשב ל-Note 10

Asphalt 8: Airborne

בניגוד ל-Real Racing 3 שמציע חוויה ריאליסטית, Asphalt 8 בא על מנת להעניק בדיוק את ההפך. החלקות קלות וקפיצות לא הגיוניות זה שם המשחק, כאשר גם כאן נהיה במקומות אקזוטיים מסביב לעולם, ועם מבחר גדול של רכבים. כאמור, Asphalt 8 דוגל במשחקיות פשוטה וקלילה יותר, וסביר להניח כי נתחבר אליו מהר יותר מאשר ל-Real Racing 3. להורדת המשחק ל-iOS ולאנדרואיד.

מכאן נשלח את ברכתנו לתושבי הדרום ולכל תושבי הארץ שנמצאים תחת איום הטילים. צוות האתר מקווה שהשקט יחזור לקנו במהרה. שמרו על עצמכם, ועל האייפון.