אולי חלקכם לא יודעים אך המכשיר הכה נחשק, ה-OnePlus One, סובל מבעיה חמורה המתסכלת רבים מרוכשיו. התקלה הידועה לשמצה היא בעיות במסך מגע, הגורם ללחיצה במקום אחר ממנו המשתמש נגע בפועל או שלעיתים אף המסך אינו מגיב, מה שמוציא כמעט מכלל שימוש את המכשיר. רומים מותאמים נפוצו בין חברי הקהילה, אולם תיקון רשמי הגיע רק כעת.

העדכון יצא עבור אלו המריצים את גרסת Cyanogen ומיד לאחר מכן יצא העדכון גם לבעלי גרסת ה-OxygenOS, המערכת פרי פיתוחה של החברה. עבור CM 12S זוהי גרסה VNG1TAS213 שעדיין מבוססת על אנדרואיד 5.0 Lollipop ולא 5.1 כפי שכבר הבטיחה בעבר. העדכון כולל תיקון באגים שונים ויציבות המערכת, כמו גם בעיות התחברות להתקני Bluetooth ובעיות תקשורת שהיו בחלק ממפעילות הסלולר. העדכון שיצא גם לגרסת ה-OxygenOS 1.01 כולל בתוכו כאמור את התיקון לבעיית הטאץ’, מלבד זאת צוות הפיתוח לא שיתף מידע נוסף פרט לתהליך התקנתו.

למעוניינים, הוראות בדבר התקנת העדכון נמצא כאן לבעלי רום Cyanogen או כאן לבעלי רום OxygenOS, אולם דיווחים ראשונים של מעט המשתמשים נטען כי יש זליגת סוללה כך שצריך להמתין ולראות האם הדברים נכונים. למי שפחות בקיא, מומלץ להמתין לעדכון האוטומטי או להיעזר בקבוצה הישראלית שבפייסבוק.

>> OnePlus One נמכר כעת במחיר קבוע של 249 דולר

>> OnePlus חושפת: הדור השני ירוץ על Snapdragon 810 v2.1

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.