עברה עוד שבת, ולמרות שזו השבת בה יצאה ליגת העל הישראלית לדרכה החדשה, אנחנו בטוחים שאתם הגעתם ל-TGspot בשבת הנוכחית גם כדי לראות את הרשימה החדשה של אפליקציות האנדרואיד שהיו בתשלום והפכו לחינמיות, לפחות למשך זמן מה. אז נכון, כמו בכל שבת יצאנו אל Google Play, חיטטנו פה וחיטטנו שם והרכבנו רשימה מעודכנת.

כרגיל, חשוב לנו להדגיש כמה דברים: מדובר כאמור באפליקציות בדרך כלל יש לרכוש אותן בכסף בחנות והן הפכו לחינמיות, אך יכולות לחזור למצבן כאפליקציות להורדה תמורת תשלום. מכיוון שכך, לעתים נדרשת החלטה מהירה במקרים האלה. עם זאת, לאחר ההורדה הן שלכם לעד, ולא משנה אם מצבן ישתנה בחזרה. דבר נוסף הוא שאנחנו לא בדקנו את האפליקציות במלואן ולכן אנחנו ממליצים לזכור ולשנן – לבדוק היטב אלו הרשאות דורשת כל אפליקציה. אם אתם מרגישים שמשהו חשוד בעיניכם, עדיף לוותר.

והדבר הכי חשוב, שקשור גם הוא למהירות החלטה. אנו בדקנו את מצבן של האפליקציות לפני שהעלינו את הכתבה לאתר כדי להבטיח שהן בחינם. איננו יכולים להיות אחראים לשינוי שהתרחש, אם התרחש, לאחר שהיא עלתה. תהנו.

1. SuperWall Video Wallpaper

אוהבים להשתמש בשומרי מסך? אם כן, אתם בטח יודעים שיש כמה וכמה שמציעים אנימציות שיגרמו לשומרי המסך להיראות 'חיים'. אבל אם זה הכיוון שאתם הולכים אליו, אז למה לא ללכת עד לדבר האמיתי ולהשתמש בסרטוני וידאו? זה בדיוק מה שמציעה SuperWall Video Wallpaper. היא מאפשרת להתאים סרטונים לתצוגות מסך שונות, יחסי היבט שונים כולל 16:9 וכולל כיוונים שונים, היא מאפשרת להשתמש בסרטונים באיכות של עד 4K, היא מאפשרת לקבוע נקודת פתיחה ונקודת סיום לסרטון שישמש כשומר מסך ויש גם אפשרויות לקבוע רמת זום, ועוד. אנחנו לא מכירים הרבה אפליקציות מהסוג הזה, ולכן היא זכתה לפתוח את המדור הפעם.

קרא עוד:  גרסה 77 של Chrome מאפשרת לשלוח קישור בין המכשירים

כמה חוסכים: 8.40 שקלים מאיפה מורידים? מכאן

2. Equalizer FX. Pro

מה המטרה של Equalizer FX. Pro? ברורה לחלוטין, לא? לעזור לאלו שמורידים אותה לשפר את איכות הכל שמכשיר האנדרואיד שלהם מוציא ממנו, כדי ליהנות עוד יותר מהקשבה למוזיקה. אפשר לבחור אחת מתריסר הגדרות מוכנות מראש, למשל הגדרה שמתאימה למוזיקה קלסית ואפשר כמובן לקבוע הגדרות שונות ולשמור אותן לשימוש חוזר. אפשר גם לדחוף את הבס קצת למעלה, ואפילו להגדיר ערוצי שמע וירטואליים כדי להפוך את הקול למעט היקפי יותר. מה שנחמד באפליקציה הזו הוא שהיא לא תתעלם גם משירותי הזרמת מוזיקה כמו Spotify, והיא אינה מוגבלת רק לנגנים שהם רק נגנים שמשמיעים מוזיקה ששמורה במכשיר או בכרטיס הזיכרון שלו.

כמה חוסכים: 6.90 שקלים מאיפה מורידים? מכאן

3. Quick Reminder Pro

יש אפליקציה לזה ולזה ולזה, ובסופו של דבר יש לא מעט אפליקציות שמתכוונות לאותו זה. במקרה של Quick Reminder Pro הזה הוא שמירות תזכורות, הערות מהירות וגם דברים שמגיעים ללוח השנה כדי לבצע אותם במועד כזה או אחר. המטרה של האפליקציה היא לאפשר לרשום את ההערות הללו במהירות, בקלות ובלי לחשוב בכלל על התהליך, טוב כמעט, ובאותה מידה לתזמן את ההערות הללו לביצוע ולתזכורת, וגם למחוק או ל-'הרדים' אותן בקלות רבה. אפשר אפילו לחדש תזכורות ופתקים ואפשר אף לשתף אותן עם אחרים, כך שזה יכול להפוך גם לכלי עבודה די שימושי אם משתתפים בקבוצת עבודה או לימודים.

קרא עוד:  הטלפון אבד או נגנב? כך תנסו לעלות על עקבותיו

כמה חוסכים: 3.00 שקלים מאיפה מורידים? מכאן

4. Mobile Counter Pro

למרות שאי אפשר להתעלם מכך שחל שינוי לטובה, ולא סתם לטובה אלא גם בגדול, בחבילות התקשורת הסלולריות שלנו, עדיין אנחנו מוגבלים בהגבלות שונות כאלו או אחרות על צריכת הנתונים שלנו, אם בכמות שאחריה צריכים לשלם יותר או לסבול מתקשורת נתונים באיכות הרבה פחות טובה. מעבר לכך, לפעמים בנסיעות לחוץ לארץ כדאי לשים לב לא לחרוג מחבילות השימוש בנתונים, דבר שיכול מאוד לפגוע בכיס עדיין. מכיוון שכך, אולי כדאי להצטייד ב-Mobile Counter Pro שעוזרת לעקוב אחר השימושים לפי תקופה. לא משהו חדש, אבל היא אמורה להציע זו בצורה קלה יותר למעקב ולניהול.

כמה חוסכים: 6.50 שקלים מאיפה מורידים? מכאן

https://youtu.be/LGkzqluoCUs

5. Video Player by Halos

לא מצאתם עד היום את נגן המדיה שעושה לכם את זה? אולי עם Video Player by Halos תרגישו שהגעתם לארץ הנחלה. מדובר בנגן מדיה פשוט, אך עם זאת אלגנטי מאוד למראה וגם 'חזק'. הוא תומך באותה מידה בתזרימי מדיה ובמדיה ששמורה במכשיר, כולל תמיכה בקבצי ISO, וכולל בקבצים ששמורים בכונני אחסון ברשת. החברה שעומדת מאחורי הנגן טוענת שהוא תומך כמעט בכל תבניות הווידאו שקיימות עלי אדמות, וגם יש את כל המקודדים שיש בהם צורך, כך שלא צריך להוריד כלום בנפרד. ואם אתם שואלים, כן, יש תמיכה בכתוביות.

כמה חוסכים: 3.60 שקלים מאיפה מורידים? מכאן