סנאפ (Snap), החברה מאחורי אפליקציית Snapdchat מנסה את מזלה בפעם השלישית עם ההכרזה על משקפי המציאות הרבודה Spectacles 3, זאת למרות חוסר ההצלחה של הדור הקודם ואף ייקור משמעותי של הדגם החדש.

משקפי Spectacles 3 נותרו בעיצוב המעט מוזר, אבל התפקוד נותר זהה: צילום בזמן אמת תמונות וסרטונים קצרים כולל בתלת מימד עם אפקטים ופילטרים ושיתופם היישר באפליקציית Snapchat. החידוש המשמעותי בדור החדש היא תוספת של מצלמה, כך שיש כעת זוג מצלמות באיכות HD.

סנאפ ביצעה מספר שינויים נוספים במשקפי Spectacles 3 וכעת אלו מסוגלים להחיל אפקטים תלת-מימדיים שהיא פיתחה בעצמה. לפי החברה, בהמשך השנה היא תאפשר גם למפתחי צד שלישי להציע אפקטים תלת-ממדיים משלהם. מעבר לכך, החברה טרם סיפקה פרטים טכניים נוספים.

המשקפיים יגיעו בצבע שחור, וזהב, כאשר המסגרת ממתכת קלת משקל, כוללת עדשות עגולות חסינות לקרינת השמש ומאפשרות התאמות לעוגנים שבקצה. הן מסוגלות לצלם עד 70 סרטונים וכ-200 תמונות, באחסון ה-4 גיגה-בייט שבתוכם וטעינה מלאה בתוך 75 דקות בחיבור USB-C.

משקפי Spectacles 3 אמורים להיות זמינים בסתיו הקרוב. אפשר גם להזמין אותם מראש תמורת 380 דולרים – יותר מפי שתיים מ-Spectacles 2 שעלו 150 דולרים.