תחרות ה- Smoked by Windows Phone, שהחלה את דרכה בתערוכת CES בלאס וגאס בינואר האחרון ונדדה מאז גם לאנגליה, גרמניה, ספרד, הודו, מלזיה ומדינות נוספות, נחתה בחודש שעבר גם בישראל, בחסות יורוקום Nokia, הנציגה הרשמית של Nokia בישראל.

במסגרת התחרות, שהתקיימה באירועי Think Next ו- Be Next של מיקרוסופט בישראל ובגמר תחרות ה- Imagine Cup של מיקרוסופט והמכללה האקדמית תל אביב-יפו, הציעו נציגי יורוקום Nokia למשתמשי אייפון, אנדרואיד וסמארטפונים נוספים לנסות ולהביס את מכשיר ה- Nokia Lumia 900, המבוסס על מערכת ההפעלה Windows Phone, בביצוע משימות שונות.

המשימות שהוטלו על המשתתפים היו צילום תמונה ממסך נעול, העלאת תמונה לפייסבוק, ביצוע Check-in, העלאת פוסט, פתיחת תמונה של חבר בפייסבוק ועוד.

כל מי שהצליח להשלים את המשימה עם הסמארטפון שלו מהר יותר מה- Nokia Lumia 900 זכה על המקום ב- 100 ₪ במזומן. מנגד, משתתפים שהפסידו ל- Lumia 900 התבקשו להצטלם עם שלט ולהכריז ש"הסמארטפון שלהם הובס ע"י Nokia Lumia – Windows Phone".

אופירה אבישי, מנהלת השיווק וה- Ecosystem ביורוקום Nokia מסרה כי: "במסגרת הפעילות באירועים של מיקרוסופט בישראל התחרינו מול יותר מ- 50 משתתפים, רובם עם iPhone 4 ו- Galaxy S2, וה- Lumia של Nokia הפסיד רק 3 פעמים. בכל שאר המקרים הוא ניצח בהפרש ניכר."

מלבד פעילות ה- Smoked by Nokia Windows Phone הציגה יורוקום Nokia באירועים את מגוון מכשירי Nokia Lumia, הכולל ארבעה סמארטפונים בטווח מחירים מגוון, אשר הושקו עד כה בעולם.

קרא עוד:  ממש לשוק הכניסה: המילטון השיקה את Redmi 7A בישראל

יורוקום Nokia צפויה להשיק בישראל את מכשירי Nokia Lumia, המבוססים על מערכת ההפעלה Windows Phone, לקראת סוף השנה, לאחר שתשוחרר גרסה 8.0 של מערכת ההפעלה הכוללת תמיכה מלאה בעברית.