רונלייט, נציגתה הרשמית בישראל של סקולקנדי (Skullcandy), השיקה שבעה דגמי אוזניות חדשים של המותג. הרשימה כוללת שני דגמים בעלי סינון רעשים אקטיבי (ANC), האחד בשם Crusher המתהדר בחיבור Bluetooth אלחוטי, עד 40 שעות שימוש, איכות צליל גבוהה ומיקרופון איכותי מובנה. מחירן יעמוד על 1,249 שקלים.

הדגם השני, Method ANC, מגיע עם סינון רעשים אקטיבי והוא בעלת תצורת In Ear, חיי סוללה של תשע שעות, עמידות בפני זיעה ועיצוב שלטענת היצרנית הוא נוח ומתאים לשימוש רצוף במשך זמן ארוך במיוחד. מחיר דגם זה עומד על 359 שקלים. בקטגוריית ה-TWS הפופולרית מציגה החברה את ה-Sesh True Wireless, עם חיי סוללה של 11 שעות, עמידות למים ואבק, תמיכה בהפעלת סייעניות דיגיטליות באמצעות פקודות קוליות ומחיר נמוך יחסית לקטגוריה של 249 שקלים.

Image result for Method ANC
אוזניות Method ANC

המבחר המלא כולל גם את האוזניות האלחוטיות Jib+ Active במחיר נמוך במיוחד של 149 שקלים, אוזניות ספורט אלחוטיות בשם Method Active העומדות בתקן IPX7 לעמידות בפני פגעי מים ומחירן 249 שקלים. INK'D+ Active הן אוזניות In Ear אלחוטיות המגיעות עם סט מתאמי ג'ל להתאמה אישית מיטבית ובידוד פאסיבי של רעשים חיצוניים במחיר של 249 שקלים, ולבסוף דגם ה-Cassette מציע עיצוב On Ear קלאסי, חיבור Bluetooth וזמן סוללה של 22 שעות עם טעינה מהירה (10 דקות שימוש לכל 2.5 דקות טעינה), במחיר של 159 שקלים.

קרא עוד:  אוזניות +Galaxy Buds: איכות צליל משופרת וזמן שימוש ארוך