כולנו בוודאי זוכרים את הטעות הקטנה ש-Siri, העוזרת הווירטואלית של אפל, עשתה כשנתבקשה לעלות על השאלה "מהו הסמארטפון הטוב בעולם?". אם במקרה לא הייתם כאן והחמצתם את התקרית המתוקשרת, אחראי התפעול של מיקרוסופט, קווין טורנר, הזכיר לכולם את הנושא באירוע WPC שנערך בשבוע שעבר בפני 16,000 איש.

במצגת שלו על כוחה של Windows Phone, שמצליחה לתפוס תאוצה לאחרונה, הוא בחר להסביר עד כמה המכשירים שלהם טובים על ידי הזכרת המקרה עם Siri. "יש לנו טלפון מעולה", הוא אמר, "אבל אני לא רוצה שתיקחו את המילה שלי בקשר לזה, אתם יודעים מה אנחנו צריכים לעשות?", הוא שואל את הקהל, "אנחנו פשוט צריכים לשאול את Siri, 'מהו הסמארטפון הטוב ביותר?' ". לאחר מילותיו אלו, הוא הציג סרטון שהועלה ל-YouTube, בו נראה משתמש שואל את Siri 'מהו הסמארטפון הטוב ביותר?', וזו עונה את התשובה המתבקשת – Lumia 900. הקהל לא יכל לכבוש את צחוקו, וטורנר נראה מרוצה.

הקרב בין היצרניות השונות הפך להיות הרבה מעבר לאיכות המכשיר. מי שראה את פתיחת כנס ה-WWDC של אפל, שהונחה על ידי Siri, שמע אותה "יורדת" על סמסונג כשאמרה "אני אוהבת את הסמסונג החדש. לא הסמארטפון, המקרר".