האם אתם מוכנים לעוד סיבוב של Civilization? אם מישהו חשש שסדרת משחקי האסטרטגיה של סיד מאייר תזנח בגלל ההחלטה להוציא גם משחקים בסדרת Beyond Earth, או מי שחשב שאין יותר מה שאפשר לחדש, אז בפירקיס (Firaxis) חשבו אחרת וכבר ב-21 באוקטובר הקרוב נוכל לחזור לסדרה שמכרה כבר למעלה מ-33 מליון עותקים לאורך השנים, כשקצת פחות מרבע מהמכירות שייכות דווקא ל-Civizliation V שנחשב על ידי רבים מהמשחקנים כאחד 'הפרקים' הפחות טובים בסדרה.

אחת הנקודות שאמורה לעבור עדכון פנים נרחב ב-Civilization VI היא המשחקים מרובי-המשתתפים, מנקודות החולשה של המשחק בעבר, גם הלא רחוק. המפתחים מדברים על שיפור משמעותי ועל מצבי משחק, שחקן נגד שחקן ושיתוף פעולה, שניתן לסיים בזמן קצר יחסית מבלי להיגרר למשחקים ממושכים שנמתחים על פני מספר רב של שעות ו/או ימים.

עוד שינוי משמעותי, שחלק גדול מהמשחקנים יברך עליו, הוא שהערים כעת יוכלו להתפשט על יותר אשר משבצת אחת על המפה, תוך שהם מנצלות את מבנה השטח המקומי לבנייה, מה שאמור להקנות למשחק אופן 'מציאותי' יותר.

ועוד שינוי מבורך הוא שניתן יהיה לשלב חלק מהיחידות זו עם זו כך שהתנועות שלהן יבוצעו ביחד, ומי שזוכר כמה שמעצבן להזיז ביחד יחידת מתיישב עם יחידה צבאית ששומרת עליה יודע בדיוק על מה מדובר. ניתן יהיה לשלב יחידות תומכות עם יחידות ראשיות וכן לשלב יחידות דומות כדי ליצור 'גייסות' חזקים וגדולים יותר.

קרא עוד:  באיזה שיא גינס מפוקפק זכתה Electronic Arts?

יש כמובן גם סרטון רשמי למשחק שבינתיים מציג רק קונספציה יותר מהכל.