חברת סיאנו (Siano) הישראלית השיקה היום מקלט טלוויזיה נייד למכשירי האנדרואיד וה-iOS. המקלט “מירון” מאפשר צפייה בערוצי ה”עידן פלוס” בחינם ובאופן נייד וחופשי מכבלים. המירון הוא למעשה הדגם החדש וממשיכו של המוצר הקודם, ה”כרמל” אשר היה מיועד למכשירי האייפון והאייפד ודרש חיבור עם מתאם ישירות למכשיר.

הדגם החדש מתחבר באופן אלחוטי באמצעות טכנולוגיית ה-WiFi ובאופן זה הוא מותאם לשלל מכשירי הסמארטפונים המבוססים על מערכת האנדרואיד וה-iOS ואינו דורש מתאם או חיבור כבל ייעודי למכשיר ופועל בסיוע של אפליקציה.

מקלט המירון כולל סוללה פנימית המסוגל לפעול עד 4 שעות ופועל בטווח של עד 10 מטר מהמכשיר, אולם הוא כמובן תלוי באיכות הקליטה באזור השימוש שכן עדיין לא מעט מקומות בארץ הקליטה אינה מיטבית, אך בחברה מציעים גם פתרון לזה כשאת המירון ניתן להוציא מחוץ לחלון עם אנטנה גדולה יותר. המקלט פועל בטכנולוגיית ה-DVB-T לקליטת שידורי הטלוויזיה וכיום ניתן לקלוט עד 6 ערוצי טלוויזיה ואת המדריך המלא ואף להקליט תוכניות. בין הערוצים הניתנים לקליטה הם ערוץ 1, 10, 2, הכנסת, 33 וחינוכית 23 כשבהמשך צפויים להצטרף ערוצים נוספים.

מחיר של מקלט ה”מירון” הוא 299 שקל ויימכר החל מחודש הבא באתר המשווק ומותאם למכשירי אייפון 4S, 5, אייפד 2, 3, 4, מיני, ואייפוד טאצ' 5 החל מגרסה 5.1 ומכשירי האנדרואיד מגרסה 4.0.3 ומעלה.

וידאו: Siano Meron בפעולה

קרא עוד:  ציון דרך: Word לאנדרואיד הגיעה למיליארד הורדות