בדרך כלל טלפונים לשוק הביניים מגיעים שבקרבם מערכת על שבב מעודכנת שמיועדת לשוק המסוים הזה. אבל בשארפ (Sharp) בחרו עבור AQUOS V החדש שלהם בדרך קצת שונה: בחברה שיבצו במכשיר הזה, שעלותו לצרכן כ-230 דולרים, את Snapdragon 835, המערכת השל שבב המובילה של קוואלקום (Qualcomm) שהושקה לפני יותר משנתיים.

לא רק המערכת על שבב קצת מיושנת, גם אם היא חזקה, גם העיצוב של ה-AQUOS V לא ממש מיישר קו עם המגמות הנוכחיות. המסך הוא בגודל של 5.9 אינץ' ולמרות שהוא מציע רזולוציה של 2160×1080 פיקסלים, יש למכשיר שוליים די משמעותיים. הוא מגיע עם 4 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 גיגה-בייט זיכרון אחסון שניתן להרחבה באמצעות כרטיס microSD בעוד 256 גיגה-בייט לכל היותר.

מאחור יש שתי מצלמות, ושתיהן עם חיישנים בגודל של 13 מגה-פיקסל עם מפתח F/2.0. למצלמת הסלפי יש חיישן 8 מגה-פיקסל.

Sharp AQUOS V goes official in Taiwan with Snapdragon 835, dual cameras and 3,000 mAh battery

מאחור יש חיישן טביעות אצבע, והסוללה מציעה נפח עבודה של 3,090 מילי-אמפר/שעה. מעבר לכך יש תמיכה ב-WiFi 802.11ac ובבלוטות' 5.0. הטלפון מגיע עם מחבר USB Type-C ושארפ השאירה גם את מחבר ה-3.5 מ"מ לאוזניות. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 9.0.

המחיר הוא כ-230 דולרים בטיוואן.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.