כן תקראו לו טלפון משחקים או לא, ל-Aquos Zero 2 החדש של שארפ (Sharp) יש תצוגת מסך מלא שתומכת לראשונה בקצב רענון מרשים ביותר של 240 הרץ – ואולי בעצם זה לא ממש צריך להפתיע כי החברה הייתה גם הראשונה שהציעה טלפון עם מסך בקצב רענון של 120 הרץ. לפי החברה מדובר בטכנולוגיה שמכניסה פריים שחור מיד לאחר כל פריים כדי להפחית באופן משמעותי את הטשטוש ולהגדיל את קצה התצוגה.

מסך ה-OLED עצמו הוא בגודל של 6.4 אינץ' ברזולוציית +FHD ויש לו חיישן טביעות אצבע מתחת למסך, וזו הפעם הראשונה בה שארפ משתמשת בשיטה הזו. המסך נקי וצר שוליים והמצלמה הקדמית תופסת ממש נקודה בחלק העליון של המסך – ומציעה חיישן 8 מגה-פיקסל. מבחינת צילום, באופן כללי, זה כנראה לא הטלפון שישאיר את חותמו על השוק: מאחור המצלמה הראשית מצוידת בחיישן 12 מגה-פיקסל עם מפתח f/1.7 ועם זווית צילום של 78 מעלות, ולצידה מצלמת 20 מגה-פיקסל שמיועדת לצילומים הרחבים יותר עם זווית פתיחה של 120 מעלות ועם מפתח צמצם של f/2.4, ולפי החברה שתי העדשות נתמכות בתכונה שהיא מכנה ProPix2 כדי להפחית טשטושים מיותרים.

המנוע של Aquos Zero 2 הוא Snapdragon 855 שמלווה ב-8 גיגה-בייט זיכרון עבודה וגם 256 גיגה-בייט זיכרון אחסון בטכנולוגיית UFS 3.0. הסוללה יחסית קטנה ונפחה עומד על 3,130 מילי-אמפר/שעה, והמכשיר מצופה זכוכית מקדימה ומאחור. מה שמפתיע שהוא שמשקלו הוא 143 גרם בלבד.

קרא עוד:  ויוו מתכוונת להפתיע עם עוד טלפון קונספט ב-MWC 2020
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.