שארפ (Sharp) בדרך כלל מציעה לשוק הטלפונים מסכים באיכות גבוהה, אבל מדי פעם היא שולחת ידה במכשירים שלמים שנמכרים בעיקר ביפן. עכשיו היא מוסיפה לרשימה את ה-Aquos Crystal 2, מכשיר ההמשך של ה-Aquos Crystal המיועד לשוק הביניים.

מעבר לכך שכהרגלה תשווק החברה את המכשירים, שאמורים להגיע קיץ לשוק המקומי של החברה, בארבעה צבעים מרעננים ובעלי גוון מתכתי – אדום ורדרד, כחול טורקיז, לבן פנינה ושחור – המכשיר יציע יותר מהקודם ברוב ההיבטים, כולל מסך גדול יותר בגודל 5.2 אינץ', למרות שהוא ישמור על רזולוציית ה-720p של קודמו, ואמור להתגאות בכך שמשני הצדדים כמעט ולא תורגש מסגרת.

עוד שיפורים לטובה הם הגדלת זיכרון העבודה ל-2 ג'יגה-בייט והגדלת זיכרון האחסון הפנימי ל-16 ג'יגה-בייט. שאר הפרטים הידועים, והם לא כוללים את המערכת על שבב, הם מצלמת 8 מגה-פיקסל מאחור ו-2.1 מקדימה. הסוללה היא בנפח לא מרשים במיוחד של 2080 מילי-אמפר/שעה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.